2733
2739
عنوان

بچه ها کدوم شهرا جهیزیه با پسره

| مشاهده متن کامل بحث + 805 بازدید | 104 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو ادمی؟ چرا توهین میکنی؟ بلوچستان و عرب زن رو ادم حساب نمیکنن؟ خیلی بیسواد وسطح پایینی

شما با سواد. اولا من چیزی نگفتم اگه کامنتم رو بخونی، گفتم اگه از نطر شما اون ادم حساب کردنه بسم الله، مبارکتون باشه. برا زن ارزش زیاد قایل اند، بعضا دو تا دوتا زن گرفتن هم اصلا بد محسوب نمیشه😅 کمک حال ممکنه داشته باشید تو کارای خونه😅

2728

شهر ما عشقی هس 

یه پسری سرویس چوب و وسایل بزرگ آشپزخونه رو میاره

یه پسری هم بیژامه اش رو فقط😒

شوهر من دومی بود☹ایضا شوهر خواهرم

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷
شما با سواد. اولا من چیزی نگفتم اگه کامنتم رو بخونی، گفتم اگه از نطر شما اون ادم حساب کردنه بسم الله ...

چقد از ناراحت کردن دیگران خوشحال میشید 

خیلی عجیبه واسم این نوع رفتار 

تاتوانی دلی به دست آر، دل شکستن هنر نمی باشد

درضمن مگه ارزش یه زن به اون چهارتا تیکه وسیلس؟اگه اینطوره که وامصیبتا

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
2738
خودتو اپدیت کن عزیزم .اون افکاری که توذهنتونه همش اشتباهه.

یکم احتمال بده که شاید دید من و شماست که متفاوته نه اطلاعاتمون! یه بار تو یه سایت بحث ازدواج با یه اقای افغانستانی بود، من نظرم این بود که اصلا، نه به خاطر نژاد که نژاد پرستی کلا چیز مسخره ایه، اما تفاوت فرهنگ. یه خانم افغانستانی بود میگفت نه اتفاقا ما با عروس خیلی خوبیم و...گفتم یعنی تو فرهنگ شما اینکه عروس ها تو یه اتاق خونه مادرشوهر باشند، معمولی نیست؟! گفت خوب چرا، اون که چیز بدی نیست😅 گاهی وقتا جیزایی که از نظر کسی ممکنه خیلی عادی باشه از نظر یه ادم دیگه ممکنه فاجعه باشه😅😅😅 از نظر من  حقوق زن تو منطقه سیستان و بلوچستان و خیلی از عرب های جنوب صفر مطلقه.

چقد از ناراحت کردن دیگران خوشحال میشید  خیلی عجیبه واسم این نوع رفتار  تاتوانی دلی به دس ...

اصلا من چه صحبتی راجع به چهارتا تیکه وسیله کردم.گفتم همه چیز در همه، اون جور کناطق فرهنگ خاص خودشون رو هم دارند. شما ماشالا خودت حمله میکنی بعد شاکی هم میشی😅

یکم احتمال بده که شاید دید من و شماست که متفاوته نه اطلاعاتمون! یه بار تو یه سایت بحث ازدواج با یه ا ...

من تودوراطرافیانم همچین چیزی که شما میگید ندیدم.توفرهنگ خانواده ی مانیست.همه چیز تغییر کرده .

خدایاشکرت بابت همه چیز☺🤏
من تودوراطرافیانم همچین چیزی که شما میگید ندیدم.توفرهنگ خانواده ی مانیست.همه چیز تغییر کرده .

چی رو ندیدید؟! من چیزی نگفتم به صورت دقیق که شما دیده باشید یا نه. من گفتم حق ‌ و حقوق زن از نظر من تو اون مناطق صفره. از نظر شما نیست. خوب یه درصد فکر کنید تصور من از حق و حقوق زن با تصورات شما فرق داشته باشه!😅

عزیزمم الان باهاش زندگی میکنی؟

متاسفانه بله

سال اول ک خیانت کرد بخشیدمش و این بخشش بزرگترین اشتباهم درزندگی بود چون حتی لایق بخششم نبود مدتها ازش هیچی ندیدم سالها گذشت وبخیالم آدم شده نگو بجای عوض شدنش عوضی شده ک راه زرنگ بازی یاد گرفته ک من نفهمم  داره به راهش ادامه میده!!!

وقتی دخترم بدنیا اومد مجدد ناخواسته متوجه خیانتش شدم وخیلی راحت میتونستم جدا بشم اما بخاطر بچم صبوری کردم ونخواستم بدور از سایه پدرش رشد کنه اماخب طلاق عاطفی گرفتم کلا اون دنیای خودش منم دنیای خودم وناگفته نماند اجازه نمیدیم بچه متوجه کسری محبت بین پدرومادرش بشه چون بدون شک درروحیه اش اثر بدی میزاره وبرام خیلی مهم ک بدور ازباباش بزرگ نشه چون خودم طعم پدر نچشیدم و حتی یاد ندارم کلمه بابا زبونم اومده باشه نخواستم بچمم این تجربه تلخ داشته باشه تا بزرگتر بشه قدرت درکش بره بالا کلا جداشیم

گاهی سکوت میکنی چون اینقدر رنجیدی که نمیخوای حرف بزنی، گاهی سکوت میکنی چون واقعا حرفی برای گفتن نداری، سکوت گاهی یک اعتراضِ وگاهی هم انتظار امابیشترمواقع سکوت برای اینه که هیچ کلمه ای نمیتونه غمی که دروجودت داری توصیف کنه و این یعنی همون (تنهایی) 😔 تجربه بهم ثابت کرد اونی که میخوای توو زندگی هیچوقت نمیشه، فهمیدم کسی که باهاته الزاماً دوست نیست.فهمیدم که بیتفاوتی بزرگترین انتقامِ.. تنفر ی نوع عشقِ، دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیّتِ.. غرور بزرگترین دشمن وخدا بهترین دوستِ.. فهمیدم رفتن همیشه ازروی نفرت نیست، هرکسی زبونش نرمِ دلش گرم نیست.. هرکی اخلاقش تنده جنسش سخت نیست.. هرکی میخنده بدون دردوغم نیست.. ظاهر دلیلی برباطن نیست.. فهمیدم کسی موظف به آروم کردنت نیست.. فهمیدم جنگ کردن باخیلیا اشتباه محضِ.. فهمیدم خیلی موقع ها خواسته هات حتی باگریه والتماس هم انجام نمیشه.. فهمیدم گاهی اوقات توو اوج شلوغی (تنهاترینی).. گاهی اوقات صمیمی ترین دوستت میشه غریبه ترین آدم.. گاهی اوقات باهمه وجودت کسیو دوست داری که اون نمیبینتت.. گاهی اوقات بایدرفت....باید دل کند....باید گذشت....باید رد شدو عوض شد😔    
متاسفانه بله سال اول ک خیانت کرد بخشیدمش و این بخشش بزرگترین اشتباهم درزندگی بود چون حتی لایق بخششم ...

گلم انشالله خداکمکت کنه 

اگه چشم های من دریاست تو غرقش میشی؟تودریا شو اوژنی بعد بشینو ببین چطور غرقت میشم.. پس بزارغرقت کنم. . . .
2706