2733
2739
عنوان

بچه ها کدوم شهرا جهیزیه با پسره

| مشاهده متن کامل بحث + 805 بازدید | 104 پست
چرا حق حقوقی نداره🤔🤔یعنی حتما باید بالاخودم کلی وسیله بدم که حق حقوق داشته باشم؟؟؟

این رسم رسم عرب ها و مردم سیستان بلوچستانه، شما خیلی با فرهنگ اون مناطق اوکی ای و به نظرت زن ها توشون ادم حساب میشند؟ بسم الله😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کهگیلویه چیزای سنگین با پسره

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁
اصفهان میشه؟  اونا اهوازی بودن

نه عزیزم چهارمحال بختیاری

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    

بندر عباس 😍هممممه چی با پسره هممممممه چیا😂😂کلییییییییم طلای هندیه سنگین واسه عروس میخرن و واسه عروسی سنگ تموووم میذارن خلاصه که به به ما نزدیکیم ولی تور نکردیم لانتی😆😆😆

باافتخار دانشجوی روانشناسی ام و کلی ذوق دارم واسش😍شمام دعاکنین به جاهای خوبی برسم
2740
این رسم رسم عرب ها و مردم سیستان بلوچستانه، شما خیلی با فرهنگ اون مناطق اوکی ای و به نظرت زن ها توسو ...

همکارام میگفتن واسه خانمامون خیلی طلا میخریم . خونه جهاز همه چی با مسر. ولی زنه دیگ فقط تا اخر عمر باید زندگی کنه و مطیع میخوان دیگ . ی کلمه

خانما هرکی 
این رسم رسم عرب ها و مردم سیستان بلوچستانه، شما خیلی با فرهنگ اون مناطق اوکی ای و به نظرت زن ها توشو ...

واقعا شما طرز فکرتون چرااینجوریه؟؟؟همه چی تغییر کرده ازقدیم ندیم ی چی شنیدین همونو گرفتین دیگه ول کن نیستین.ببخشید که نسل جدیدیم شماهاچرا توقدیم موندین؟؟

خدایاشکرت بابت همه چیز☺🤏
والا ا جایی که من میدونم با فرهنگ اون‌منطقه موجودی که نگون بخت محسوب میشه زنه!

همون تا جای که میدونید!

خوبه!

هرچی که بین منو اون بود  از جنس گنـــاه شــد  اون دنیاهم تبـــاه شد‌...
2706