2703
2553
عنوان

بچه ها کدوم شهرا جهیزیه با پسره

| مشاهده متن کامل بحث + 805 بازدید | 104 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بختیازیا😎

😳کی 

کو 

چی؟

کجا؟؟؟

چرا من ندیدم پس

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    
بلوچستان جهاز و مهریه و خرید خونه و خرید عروسی و...همش با پسر نگون بختـه

واااای نظرم‌عوض شد😐

شوهر فقط بلوچی پس😂

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2720
والا برادر شوهرت یک مشکلی داره وگرنه با این تفاسیر بشکن بزنه زنش میشن پس نو نو نمیخوام😐

سخت گیره توانتخاب همسر بعدشم تو شهرما ک اهوازه وظیفه ی پسره که اینارو داشته باشه😁اینارونداشته باشه اصلا سراغ زن نمیره.

خدایاشکرت بابت همه چیز☺🤏

کوردا کامللا با پسره تاجایی که دیدم 

دختر فقط رخت خواب میبره

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    
2714
معمولا جاهایی که همه چی با پسره ،زن هم هیچ حق و‌حقوقی نداره. صرفا برای بچه اوری و‌خدمات دیگه گرفته م ...

چرا حق حقوقی نداره🤔🤔یعنی حتما باید بالاخودم کلی وسیله بدم که حق حقوق داشته باشم؟؟؟

خدایاشکرت بابت همه چیز☺🤏
خیلیا تو این سایت گفتن بختیاری ان و جهاز با اوناس کلا. فک کنم اونایی ک خوزستانن و عربای خوزستان

من بختیاریم از چهارمحال🤭همه چی بینمون نصف نصفه

تاکستان

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2706