2737
2739
عنوان

داستان پسر دار شدن یکی از اقوام ما

1745 بازدید | 79 پست

الان تو یه تاپیکی بحث پسردار شدن بود یهو یاد این افتادم

یکی از اشناهامون یه دختر ب دنیا اورد مادرشوهر و شوهرش همش غر میزدن ک چرا دختره و سریع حامله شو پسر بیار ..اونم شیر زده کرد و باز دختر شد ..خلاصه ۴تا یا ۵تا دختر اورد و این خانمه تا پای طلاق و هوو و هزارتا اتفاق دیگه رفت ..تا اینکه دوقلو باردار شد ..مامانم میگه اون زمان تو اصفهان میگفتن یه دستگاهی هست ک میتونه جنسیت بچه رو تشخیص بده و شوهره زنشو برد اصفهان ک بفهمه جنسیت چیه ک اگه دختر بود همونجا سقط کنه ..

بعدش فهمیدن ک دوقلو پسر بارداره ..مامانم میگه نمیدونی چه ولیمه ای داد چقد گوسفند قربونی کردن ک دوتا پسر تو راه داره ..میگفت زنشو تو پنبه نگه میداشت ک بچه هاش چیزی نشه ..بعد پسراش ک دنیا اومدن یه جشن خیلی بزرگی گرفته ..خلاصه بعد از ۴سال الی ۵سال فهمیدن ک اون دوتا پسر معلول جسمی ان و نمیتونن رو پای خودشون بایستن...میگه از اونجا بود ک تمام بدبختیای اون زن شروع شد و خودش تک و تنها از اونا مراقبت میکرد ..ن شوهره کمک میکرد ن مادرشوهره ..یکیشون ۱۲سالگی فوت کرد یکیش ۱۸ ..مثه یه تیکه گوشت رو تخت بودن ک مادرشون حمام و دسشویی میبردشون

تو روخدا چیزی رو ب زور از خدا نخاهید ..اگه قسمتتون باشه خدا بهترینشو بهتون میده ..اگه نمیده لابد ب صلاحتونه 

من خودم ۱۰سال باردار نشدم و هیچ وقت گله نکردم با اینکه انقد اطرافیان ازارم دادن همیشه میگفتم اگه صلاحم باشه خدا خودش میده ..

این داستانو گفتم ک ب خودتون بیاید انقد پسر پسر نکنید .گاهی یه دختر ب صدتا پسر ارزش داره.از خدا بچه سالم و عاقبت بخیر بخواهید

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الان بچه داری؟

بله عزیز باردارم

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
اینو باید به ادمایی مثل خانواده شوهر من بگید 😒😒😒😒

بخدا ناشکریه کاش این تفاوت بین دختر و پسر تاا ابد پاک بشع

2738
شیر زده کرد ینی چی؟

ینی پشت سر هم اورده با اختلاف کمتر از یکسال

اییییییی جانم

قربونت😘

یه بنده خدایی از اشناهای ما هم بچه دار نمیشد بعد بیست سال اونقدر دعا و گریه حتی رفته بود حرم التماس و  ......نگم برات خدا بهش یه پسر میده که کاش نمیداد لات و بی سر و پا

شوهرش فوت کرده این پسره دیونه با مادر مریصش زندگی میکنه زنه میگه با موتور میکوبه در باز میکنه و هزار تا خل بازیه دیگه 

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
2706