2737
2739
عنوان

شیر مادر

172 بازدید | 40 پست

سلام خانوما

پسرم تازه یک ماهش شده احساس میکنم شیرم کافی نیس براش 

ازساعت 11 ونیم دارم شیر میدم خوابش میگیره میزارم سرجاش نیم ساعت دیگه بیدارمیشه نق میزنه گشنس.روزا اینطوری نیس زیاد 

به نظرم شماهم شیرم کمه؟شیر خشک هم میتونم برم؟

خداجونم ممنون از معجزه ی قشنگت...مواظب پسرقشنگم باش..😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
رفلاکس پنهان چیه

شیر برمیگرده تو دهنش دهنش تلخ میشه گریه میکنه دلش میخواد هی مک بزنه که دهنش شیرین بشه بعد مادر فک میکنه گشنشه باز شیر میده

متأسفانه بیشتر مردم «تحمل کردن» را آسان‌تر از «تغییر دادن» می‌پندارند ...

عزیزم کافی بودن یا نبودن شیرت با وزن گیریش معلوم میشه. شب ها سینه هات رگ میکنن پر شن سیرت بیاد؟ اگه احساس می‌کنی شیرت کمه شیرافزا مصرف کن. عزیزم فعلا اصن ن ن بهش شیر خشک نده سینت‌ رو ول می‌کنه هاا

2740
میشه بیشتر توضیح بدی چیکار باید بکنم

من میخواستم شیر خشک بدم فک کردم شیرم کمه بردم دکتر گفت رفلاکس پنهان داره عق میزد بعضی وقتا یا به خودش میپیچید یا دهنش تو خواب میجنبید دکترا از سونو متوجه میشن ولی دکتر پسرم خیلی کار بلده بدون سونو متوجه شد یه دکتر دیگه گفت امکان نداره بدون سونو متوجه بشی سونو نوشت دید واقعا داشت من دیگه فقط پیش اون دکتر رفتم که بدون سونو فهمید

متأسفانه بیشتر مردم «تحمل کردن» را آسان‌تر از «تغییر دادن» می‌پندارند ...

ببین بچه سیری حالیش نیس هر دو ساعت ۲۰ دقیقه شیر بده من ازبس شیرم زیاد بود پسرم زیاد میخورد رفلاکس گرفت

اگ حس میکنی شیرت کمه پودر لیدی میل اگ‌گیییرت امد بخور عالیه اینجا بعداریکسال پیداشده ۶۰تومن

عزیزم کافی بودن یا نبودن شیرت با وزن گیریش معلوم میشه. شب ها سینه هات رگ میکنن پر شن سیرت بیاد؟ اگه ...

اره همون دوس ندارم بدم

دکترش گفت وزن گیریش خوبه

اره سینه هام رگ میکنن ولی الان خیلی میک زده نرمو شله

اگه دهن شو پره تف میکنه رفلاکس داره ببر متخصص اطفال بهش شربت میده

نه اونطوری نیس ولی چون خ زور میزد ودکترش دایمتیکون و پروکید و گرمیچر داده خوبه

2706