2733
2739
عنوان

تاپیک پربازدیدی که

296 بازدید | 33 پست

ماهور زده بود باید بگم که

ماهم شهرستان نزدیک مشهدیم اینجا یه نفرم رسم نداره همش با پسر باشه فقط لوازم بزرگ باپسره،اینا حتما از قوچانن ،فقط قوچان همش باپسره اونم کم کم ور افتاده وگرنه فقط لوازم برزگاباپسره واینکه خونه هم نمیخرن

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺
اینجا سمنان تمااااام جهیزیه و سیسمونی با دختره و تمام

آره بابا این خیلی چرت میگفت

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اصفهان 

همه چیز بادختره والسلام 

وقتی میخواستم اسم کاربریموبزنم اعصابم خوردبود  الان خودمم پشیمونم 😑 شما دیگه هی پیله نکنید به اسم کاربریم   مرسی اه  (استعداد خاصی تو تشخیص جنسیت از رو ان تی دارم 😍👪 )  
2738

کی گفته قوچان همش با پسره ؟!!!  والا من ک قوچان کار میکنم زندکیم مشهد و قوچان در گردشه‌. قوچانم مث مشهده  تموم همکارام دارن کلی جهاز میخرن‌. وقتی نمیدونین چرا میگین اخه !!!  توی قوچان هم پسر بزرگارو میخره  دختر باقی رو.

هیچوقت ب شوهرت نگو 'عزیزم تو خیلی خوبی همه مردا اینروزا مشغول خیانتن ولی تو هیچوقت بمن خیانت نکردی' با اینحرفت باعث میشی تصورکنه درحقت لطف کرده.. درحالی ک وفاداری اولین وظیفه دوطرفه.. اینجوری بهونه دستش دادی ک تا ازچیزی ناراضی بود باخودش بگه خب منم مشکل دارم پس مث باقی مردا باخیانت حلش میکنم.. انتقادپذیرم ولی لطفا اسم نظرات و سلایق شخصیت رو انتقاد نذار گل من. اینجا یه سایته با هزاران کاربر.. هرکی نظر و اعتقاد خودشو داره.. قرارنیس همه حرف دل تورو بزنن.. پس قبل ورودت ب مجازی اصولش رو یاد بگیر...
کجاس من برم اونجا شوهر کنم

اون ماهور که توپربازدیدهاست گفت بود شهرستان نزدیک مشهد که دقیقا شناختمش،ولی نه اینجا اینطور نیست فقط قوچان اونم بعضی هاشون باداماده

کرمانشاه بادختره اونم درحد توانش. پسرم 3تا5تیکه سنگین میاره تاجایی که میدونم

انگار نفرین کرده اند این خاک را، اجداد ما😔تابوده زاری بوده و تا مانده غم در یاد ما. ما نسل بازی خورده ایم، آتش به پر هامان زدند. یاغرق سیلابیم وجنگ یازیر آواریم و سنگ. انگار نفرین کرده اند این خاک رااجداد ما
من تربت جامی ام الانم تمام وسایل با پسره و دو سال پیش برادرم همه ی جهاز رو خرید همسایمونم که پس ...

این گفت شهرستان نزدیک مشهد🤦🏻‍♀️

2706