2733
2739

چطوری میشه هم اعتقاد داشت هم نه؟ این که تناقضه

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخونم، شدیدا اعتقاد دارم ک نماز آرامش قلبی میاره

توی زندگیت هروقت حس کردی برای در یاد موندن نیاز ب یادآوری داری ، اجازه بده تا فراموشت کنن، این اسمش احترام ب خود است دوست من🫶
2728
2738

نه ولی همیشه کنارمه و ارتباطمو با خدا دارم.. اینجوری نیستم که بگم نباید نماز خوند ولی راستش تنبلیم میشه ولی ازونورم خدا خودش میدونه چقد باهم حرف میزنیمو دوسش دارمو همه چی عالیه این نظر شخصی منه که اینجوری دلی خدارو خواستن خیلی بهتره اینه ک نماز بخونی فقط برای رفع تکلیف

بله ی روز نماز نخونم آرامش نمیگیرم

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        

اینک ی وقتایی خودتو خدا خلوت میکنی خیلی حس خوبیه اینک میدونی الان داره بهت گوش میده اینک ادم اشرف مخلوقات سجده میکنه به درگاهش که من فقط به تو تیکه کردم درسته باهاتم قهر میکنم ولی ببین هوامو داشته باش 

Throw out butterflies
2706