2733
2739
عنوان

شستن پتو در لباسشویی

| مشاهده متن کامل بحث + 6618 بازدید | 53 پست
منم ماشینم الجی هست خودش گزینه پتو رو داره. من همیشه میندازم

اخه کلامیگن به بلبیرینگش فشارمیاد

عمرش کم میشه

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پتو رو نندازین ماشین لباسشویی. مال من ۸کیلوییه. ۲تا پتو مسافرتی انداختم چن بار. ۱ماه پیش ۱میلیون خر ...

دقیقا منم ب شوهرم اصرار میکردم ۸کیلو بگیریم برای شست شو پتو راحت باشه فروشنده گفت خانم خودت میگی لباسشویی چرا میخوای پتو بندازی بهش فشار میاد

2738
من پتو داخل ماشین نمیندازم خصوصا گلبافت سنگینه،به ماشین فشارمیاد

بله دقیقا اینو نمایندگی به منم گفت که نندازم گفت چون پتو وقتی اب جمع بشه سنگینیش دوبرابر میشه و لگن لباسشویی رو خراب میکنه به نظرم استارتر ننداز

زندگی کوتاه تر از اونه که بخوای خودتو ندید بگیری..😜
بله دقیقا اینو نمایندگی به منم گفت که نندازم گفت چون پتو وقتی اب جمع بشه سنگینیش دوبرابر میشه و لگن ...

بله همینطور

۷کیلو لباس یعنی اینکه وقتی خیس میسه بسه ۷ کیلو یعنی ۳کیلو بیشتر نباید لباس ریخت

من نزدیک هشت ساله ازش استفاده میکنم سالی دوبار پتو یه نفره هام رو میندازم داخلش. بابا سلامتی خودم مه ...

منم میدم شوهرم میشوره😃

جونت سلامت

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
2706