2733
2739
عنوان

لطفا کمکم کنید

17 بازدید | 0 پست

دوستان سلام، میخوام داستان زندگیمو براتون بگم، شاید بتونید با حرفاتون کمکم کنید، من 3ساله ازدواج کردم، خونواده به شدت محدودی و پر تنشی داشتم، وقتی شوهرمو دیدم فکر کردم فرشته نجاتمه، با همه چیش ساختم با عروسی الکی ک گرفت طلا نخریدنش و هزار تا کار دیگش تو روی خونوادم وایسادم، دعوای شدید ما از ماه چهارم ازدواجمون شروع شد، شوهرم تو نامزدی با کلی دختر چت کرده بود پیاماشو دیدم، رفیقاشو دعوت کرده بود واس مشروب خوردن‌ تو خونه ای ک واس زندگیمون تازه گرفته بودیمو خالی بود، من کسیو نداشتم بهش بگم از خونوادمم میترسیدم، منم رو عالم بچگی خواستم تلافی کنم یبار با یه پسری رفتم بیرون، اما بعدا بخاطر عذاب وجدان گفتم دیگ شروع کرد اذیت کردن تا جایی ک تصمیم ب طلاق گرفتیم ازونجایی ک من از خونوادم میترسیدم و نمتونستم بعد طلاق برگردم خونه بابام، قرار شد اون خونشو پنج سال به من رهن بده به خونوادمم نگن تلافی کردم، منم مهرمو ببخشم و حق طلاقمم گرفتم، اما بعد بخشیدن زد زیر همه چی برادرش ارتشیه اومد تهدیدم کرد ک میفرستم بالای چوب دار تورو بشین سر زندگیت، منم کوتاه اومدم دوباره هی دعوا بحث، الان تصمیم به جدایی گرفتم ولی نمخوام به کسی بگم چون سری آخر ک کتکم زد مامانم بزور برم گردوند گف مهریت کمه نمیصرفه برای من باهام زندگی کنی میترسم باز با خفت و خاری برم گردونن، چون خودم کار میکنم شرایط مالی دارم ک بخوام یه خونه خوب اجاره کنم وسیله ام ک دارم، از پس خرجمم بر میام،با مشاوره چند ماهه حرف میزنم میگ زندگی شما دوتا به هیجا نمیرسه اگ الان جدا نشی دوسال دیگ جدا میشی،من میترسم پشیمون شم ک چرا جدا شدم چون هنوز دوسش دارم ولی از چشمم افتاده جوری ک نمتونم کنارم تحملش کنم 15روز ماموریت بودم دلم حتی براش تنگ نشد، از یوری ام کنارش حالم خوب نیس عصبی شدم افسرده شدم قرص میخورم، بهم خیانت نمیکنه معتادم نیس دوسه بارم بیشتر کتک نزده، ولی سه سال تلاش می‌کنم یاد بدم بهش باهام مثل انسان رفتار کنه، بریم بیرون ی دور بزنیم ی سفر بریم واسم خرجی بزاره، آنقدر با رفیقاش نگرده، آنقدر هرچی شد نزاره کف دست خواهرو مادرش، زندگیمون جایی رسیده ک دیگ بیشتر از دو کلمه نمیتونیم حرف بزنیم، من 20سالمه اون 29میترسم بمونم عمرمو هدر بدم، ببخش زیاد شد، دلم پر بود لطفا راهنمایی کنید، اینم بگم شرایط تنها زندگی کردنو استقلال مالی دارم، مهریمم بخشیدم، طلاقمم چون حق طلاق دارم یه هفته ای تموم میشه