2733
2734

خانوم ندارم مجردم، فک نکنم در آینده متاهل بشم منو بزنه 

آخه کلمه زدن کلا زشته حالا که مرد چه زن 

معمولا برا ناز کردن و لوس بازی میشه گف آره دس درازی بشه خوب این فک نکنم زدن بشه 😥

اجازه نده هیچ کس پاشو رو رویاهات بزاره 🦂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا چرا دوتا میزنی؟😅😅 ببخشید ولی زن شما با زن اون که مثل هم نیست  مگر اینکه طرف ورزشکار با ...

خونلنمی که دست بلند کنه به یکی قانع نیست من حداقل شو گفتم  

آقا هستم ، رویای من اینه : دنیای بی کینه 
2731
من شوهرمو زدم خیلیم بد زدم قشنگ خوابیدم روش با همه جام مشغول زدن بودم..با دهن گاز میگرفتم از هم ...

خدایاااااا😑😑  قلط کردم  از این نعمتت اگر اینجوریه مارو محروم کن 😂😂

اجازه نده هیچ کس پاشو رو رویاهات بزاره 🦂
2740
چرا طلاق بدم اتفاقا خیلی هم باحاله یکی از فانتزی هام دعواست خوب دوتاهم من میزنم بی حساب میشیم

چقد خشن🤐

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
بله دفعه اول تعهد محضری میگیرم دفعه بعد دیه    

خخخخخ....دیه رو از جیب خودتون پرداخت کنن احتمالا

با افتخار یه دختر دهه شصتی ام...من از تبار دخترهای تکراری نیستم من از نسل همان تافته های جدا بافته ام...              
خدایاااااا😑😑  قلط کردم  از این نعمتت اگر اینجوریه مارو محروم کن 😂😂

همدیگه رو دوست داریم ولی خیلی خونیرده و بچه نته به روانم بازی کرده....مادرش خیلی تو همه چی دخالت میکنه دیگه بریده بودم.تهدید کرد میام میزنمت رفتم گفتم بزن بعد خوابیدم روش😂

2706