2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ازدواج که نه ، اما دختر خاله دامامون روانی شد از اون خطرناک هاش که لباسش پاره میکرد و از خونه میزد بیرون خیلی دیوانه بود رفت امام رضا شفا پیدا کرد 

وقتی عصبانی میشم یه احمق تمام عیار میشم و عقلم تعطیل میشه 😂😂 زود آروم میشم و  زود هم اعتماد میکنم با اینکه میدونم اشتباهه،  از یه سوراخ بارها گزیده میشم تا چنان دردم بیاد که تا ۷ آسمان آه و ناله ام برود ،،،،،، و اما نی نی سایت بهترین دوستم هست  از سال ۹۶ اینجام درد و دل میکنم و درد ودل میشنوم تایپ خنده و شاد و پر انرژی دوست دارم وقتیکه حال دلم خوب باشه ، بدترین حرفم بهم بزنی اسم کاربریت یادم می ره پس ناراحتم نکنید 😂😂😂😂😂😂😂😂
2738

خیلی متاسفم و ناراحتم واسه زنهای کشورم اونم کشور اسلامی حال هیچ کس خوب نیست نه متاهل و نه مجرد حال هیچ کس خوب نیست و اینم از ضعف عملکرد حکومت ماست چرا تو کشور اسلامی باید اینهمه دختر دم بخت منتظر باشن 

وقتی عصبانی میشم یه احمق تمام عیار میشم و عقلم تعطیل میشه 😂😂 زود آروم میشم و  زود هم اعتماد میکنم با اینکه میدونم اشتباهه،  از یه سوراخ بارها گزیده میشم تا چنان دردم بیاد که تا ۷ آسمان آه و ناله ام برود ،،،،،، و اما نی نی سایت بهترین دوستم هست  از سال ۹۶ اینجام درد و دل میکنم و درد ودل میشنوم تایپ خنده و شاد و پر انرژی دوست دارم وقتیکه حال دلم خوب باشه ، بدترین حرفم بهم بزنی اسم کاربریت یادم می ره پس ناراحتم نکنید 😂😂😂😂😂😂😂😂
الهی خدا از دل مهربونتون بشنوه منم ۳۵ سالمه خیلی نگرانم 

فعلا جا داری عزیزم نگران چی هستی دختر خاله من همین ی ماه پیش تو سن ۳۷ سالگی با ی پسر ۳۸ ساله ازدواج کرد...قسمتت دقیقا سروقتش میاد ن یکم دیرتر ن زودتر...راسی خالم ی مدت ب دعانویس و اینا خیلی خرج کرد ک باعث شد بدتر واسش خاستگارم نیاد حتی بعد دو س سال گف یروز تو خونه تکونی عید همرو ریختم بیرون و از ته قلبم توکل کردم ب خدا...توام توکل کن عزیزم من خودمم خیلی دیر ازدواج کردم افسردگی گرفته بودم قشنگ میفهمم چی میگی....ذکر استغفرالله زیاد بگو

فعلا جا داری عزیزم نگران چی هستی دختر خاله من همین ی ماه پیش تو سن ۳۷ سالگی با ی پسر ۳۸ ساله ازدواج ...

خیلی ممنون ک درکم میکنید و بهم امید میدین 

خیلی محتاج دعاتونم

جهت باز شدن بخت دختران دم بخت

اگر دختر خانمی هنوز شوهر نکرده باشه و یا خواستگاری هنوز برایشان نیامده و یا آمده و هنوز کار به پایان نرسیده و به خانه بخت نرفته است, باید به مدت یکماه بعد از هر نماز واجب بلافاصله بدون اینکه با کسی حرف بزند یک صلوات بفرستد و هفت مرتبه این آیه مبارکه را تلاوت کند: رَبِّ لا تَـذَرنی فَـرداً وَ اَنتَ خَیرُا لوارثـیـن (سوره انبیا آیه هشتاد نُه) 

در زمان خاصی که نماز نمی خوانند از خواندن آیه مبارکه خودداری فرمائید

واین آیه را هروز هفت بار بخواند . وزیناها للناظرین.
2706