2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
واااات چی شده یعنی چی ؟!!! اون دنیاست ؟! میشه بیشتر بگی‌

آره اون دنیاست

ما اول توی عالم ذر هستیم بعد به زمین میایم و بعدشم آخرت و برزخ و...

توی عالم ذر ما قیافه و جسم خودمون رو انتخاب میکنیم و یک بار از اول تا آخر فیلم زندگیمون رو تماشا میکنیم

اما وقتی که به زمین میایم و به دنیا میایم همه چی یادمون میره 

دیدی یه وقتایی احساس میکنی یه صحنه هایی از زندگیت تکراریه و برات آشناس انگار قبلا دیدی؟ اونا چیزاییه که از عالم ذر یادت مونده

آره اون دنیاست ما اول توی عالم ذر هستیم بعد به زمین میایم و بعدشم آخرت و برزخ و... توی عالم ذر ما ...

خب بعد از مرگ‌چی ،این عالم‌دیگه نیست

خب چه فایده قبلش که یادمون نیست بعدش هم که دیگه نمیبینم پس چرا هست

آره اون دنیاست ما اول توی عالم ذر هستیم بعد به زمین میایم و بعدشم آخرت و برزخ و... توی عالم ذر ما ...

آره اتفاق اتفاق افتاده برام .نفرین عامون بر  من با این انتخاب پیکرم دیسک کمر گردنی معده داغون چرا انتخاب کردم آخههههه!!! ای‌ بابا پس دیگه کار از کار گذشته دونستن راجع بهش بی فایدس

2738
خب بعد از مرگ‌چی ،این عالم‌دیگه نیست خب چه فایده قبلش که یادمون نیست بعدش هم که دیگه نمیبینم پس چرا ...

هست که ظاهرمونو انتخاب کنیم ؛) 

مهم ترین دلیلی که من میدونم اینه قطعا دلایل بزرگتری هم هست که خدا میدونه 

هیچ کار خدا بی حکمت نیس

منم هر وقت به قیافه خودم نگا میکنم میگم این چی بود آخه🤣😂

از قیافم راضیم از جسمم نه‌ دیسک کمر گردن معده داغووون بگو آخه جسم سالم نبود تو انتخااب کنی .نفرین عامون هم کمه برام خخخخ

2706