2737
2734
عنوان

گرانبهاترین اعجازخدا🌹🌹🌹

73 بازدید | 1 پست
یک زن گرانبهاترین اعجاز خداست
برای داشتنش باید وضوی باران گرفت
و به نام عشق، شبنم وار بر عطر او سجده کرد
و هزار هزار گل سرخ را تسبیح لحظه هایش نمود
او اجابت میکند، عشقی بالاتر از خورشید
و زیباتر از مهتاب را
و تنها یک زن میداند آیین دوست داشتن را
و آنقدر زیبا هدیه میکند این عشق را که سیراب شوی
آری میدانی که او
الهه ی عشق است
و بهشت کمترین سرزمین اوست
تقدیم به همه ی مادران، زنان و دختران سرزمینم
 ،⁦❣️⁩⁦❣️⁩
آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼

سه چیز، زن را ملکه می کند... ۱- وقتی لباس سفید عروسی، برای عشقش بپوشد.  ۲- وقتی اولین بار مادر شود.  ۳- وقتی از لحاظ مالی وابسته نباشد.  

سه چیز زن را به گریه می اندازد...  ۱- حرفی که احساسش را جریحه دار کند.  ۲- از دست دادن کسی را که دوست دارد.  ۳- مرور خاطرات خوبی که از دست داده.    

سه چیز که زن به آنها محتاج است...  ۱- آغوش گرم وبا محبت.  ۲- تایید شدن، که انگیزه اش را هم، بالا می برد.  ۳- زمان برای رسیدگی به ظاهرش.  

سه چیز که زن را می کشد...  ۱- تعریف و تمجید همسرش، از زنی دیگر.  ۲- مبهم بودن آینده اش.  ۳- ازدست دادن پدر و مادر، و فرزندش...    

سه چیز که زن به آنها افتخار می کند...  ۱- زیبائیش.  ۲- اصل و نصبش.  ۳- نجابتش...  

سه چیز که زن را وادار می کند، از زندگی شخصی، برود...  ۱- خیانت به او.  ۲- عیب جویی از او.  ۳- عدم احساس امنیت...    

سه چیز راز یک زن را فاش می کند...  ۱- نگاهش.  ۲- نگاهش.  ۳- نگاهش...      

زن گرانبهاترین اعجاز خداوند است...

تقدیم به خانمای ایران زمین

┗━━━━•••━━🎀━┛

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼