2733
2734

سلام 

راستش برام سواله که کسایی که موفق میشن اون ارادشون از کجا میاد یعنی هدف خودشون رو تغییر مسیر زندگی و ثروت و جایگاه اجتماعی گذاشتن یا ن چیز دیگه 

چرا من اینقدر تنبلم ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!هیچ کاری نمیکنم در صورتی که مطمئنم اگه تلاش کنم نتیجه خوبی میگیرم ولی کاری نمیکنم🥺🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ولی با موفق نشدن تو کنکور مسیرم فرق کرد و الان با گذشت ۶ ۵ سال راضیم ازش😉

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال۲۰۲۲ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 دوستان بزرگوار من در این فضا نمیتونم پاسخگوی سوالات روانشناختی باشم چون بنظرم نظر دادن در مورد این مسائل مهم در این پلتفرم کار درست ،اخلاقی وحرفه ای نیست .اما اگر سوالی راجع ب رشته‌ی روانشناسی داشتید به اندازه توانم خوشحال میشم کمکی بکنم .               

من اصلا درس برام مهم نبود با اینکه همش بیست می‌گرفتم ،تا اینکه اتفاقاتی افتاد برام که نتیجه گرفتم با درس خواندن و رسیدن به هدف پوزه گذشته رو به خاک بمالم 😂😂

به سه چیز تکیه نکن:  غرور،دروغ،عشق ،ادم با دروغ میتازد ،با   غرور می‌بازد ،با عشق میمیرد.      .دکتر علی شریعتی.             جانم فدای ایران 🇮🇷
2738
من اصلا درس برام مهم نبود با اینکه همش بیست می‌گرفتم ،تا اینکه اتفاقاتی افتاد برام که نتیجه گرفتم با ...

الان میخواستی بگی من بچه زرنگم نخونده ۲۰ بودم😃😁

کاربری برای دو نفره جهت اطلاع کاراگاه ها .و خانومی که بهم تهمت دروغ گویی میزنی مگه من تلپیک جنجالی میزنم نهایت تاپیکای این کاربری برای کنکور و روابط با همسره دیگه اینهمه تهمت و قضاوت برای چیه 😑   نی نی سایتی ها با ارزش ترین ادمایی هستن که اطرافم داشتم و به مهربونیتون هیچ جای دیگه ای نیست دوستتون دارم ❤🥰
من اصلا درس برام مهم نبود با اینکه همش بیست می‌گرفتم ،تا اینکه اتفاقاتی افتاد برام که نتیجه گرفتم با ...

چی خوندین؟ 

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
من ولی با موفق نشدن تو کنکور مسیرم فرق کرد و الان با گذشت ۶ ۵ سال راضیم ازش😉

چه مسیری؟ 

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
الان میخواستی بگی من بچه زرنگم نخونده ۲۰ بودم😃😁

نه بخدا 😳

به سه چیز تکیه نکن:  غرور،دروغ،عشق ،ادم با دروغ میتازد ،با   غرور می‌بازد ،با عشق میمیرد.      .دکتر علی شریعتی.             جانم فدای ایران 🇮🇷
چی خوندین؟ 

دارم میخونم تجربیم دو سال دیگه کنکور دارم ماه آینده هم المپیاد

2706