2737
2734

من هایپر شدم بیشتر تهوع داشتم و حس سنگینی بدن

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دوغ شور سفیده تخم مرغ بخور

چیز شور که میگن بده اتفاقا برای ورم 

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲
2740
نه دکتر ها میگن دو‌هفته طول میکشه خوب شی من خیلی اذیت شدم چند تا تخمک داشتی ؟

36 تا تخمک داشتم

دو روز بستری شدم تنگ نفس میشدم 

از بیمارستان که اومدم ورم کردم البته از بیمارستان شروع شد 

خیلی نگرانم 

😍به آرزوهایم قول رسیدن دادم😍

منم تا جایی که میدونم توی طول استفاده از داروها باید پروتئین زیاد بخورید و چیزای شیرین مثل شیرینی و شکلات .... و کافئین رو قطع کنید و سفیده تخم مرغ و دوغ و کشک شور رو هم شنیدم 

من بیشتر کمر به پایین ورم کردم  واژنم ورم داره طبیعیه؟

کم کم خوب میشی صبر‌کن

بهت سرم ندادن که بزنی؟

36 تا تخمک داشتم دو روز بستری شدم تنگ نفس میشدم  از بیمارستان که اومدم ورم کردم البته از بیما ...

اووووه ۳۶ تا ایول پس تو هایپر نشی کی بشه😂

ذخیرت چند بود ؟تنبلی داشتی ن؟

لطفا برای سلامتی بچم💚صلوات💚بفرستین
2706