2737
2739
عنوان

از اعتماد همسرم سو استفاده کردم

3875 بازدید | 166 پست

دوران نامزدی خیلی دوستم داشت وقتی میرفتیم بیرون یه بار نمیذاشت دست خالی برم خونه کلی تنقلات میخرید توی هر مناسبتی کادو میگرفت. تا اینکه من احساس کردم وظیفشه و رفته رفته زیاده خواه شدم.از پولش واسه خانوادم استفاده کردم . نیازهای خانوادمو به اسم خودم بهش میگفتم و اون میخرید یا بیرون رفتنو بهونه میکردم واسه خریدهام

فکر میکردم نمیدونه نگو همش داره تحمل میکنه و بهم فرصت میده.

ولی الان معلومه سرریز شده و بهم میگه سو استفاده کننده و منفعت طلب معلومه ۵ درصد از عشق قبلیشو بهم نداره. توروخدا کمکم کنین چیکار کنم

خب دیگ اینکارو نکن

اگه آرامش میخوای هیچ کدوم از اتفاقلب خودمه ولی هرموقع باهاش بحث میکنم طرف تورو میگیره🙄😒 سه تاصلوات می فرستی  واسه رسیدن ب هدفم😘خواهری بفرس😃ان شاالله به مراد دلتون برسید😻♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

اگه ببخشتت مطمئني ديگه همون راه قبلو پيش نميگيري؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بهش بگو اشتباه کردی و جبران میکنی، آخه این چه کاریه شما کردی حق داره بنده خدا

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 

خیلی اشتباه کردی . دیگه مثل سابق بهت اعتماد نمیکنه هرکاریم بکنی فایده نداره

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2706