2737
2739

شوهرتون شده بیاد خونه براتون لباس خریده باشه؟

من از وقتی عروسی کردم ، همیشه سر لباس خریدن دعوامون میشه ، سالی ی مانتو میخره فکر میکنه خیلی خرج کرده ، از اول کرونا تا الان هیچی لباس برام نخریده ، الان بهش میگم لباس میخوام ، میگه خرج ماشین کردم پول ندارم ، خریت کردم سالگرد عروسیمون اسفند از حالا بهش پول دادم کادو سالگرد عروسی بر برای خودش کاپشن بخر 😔😔😔😔

خیلی ناراحتم از دستش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بد عادتش کردی اگه چن ماه یبار ازش کفش و کیف و لباس میخاستی اینجوری نمیکرد..الانم بسته ب وضعیت مالیش ماهانه ازش واسه خودت پول بگیر

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.
2738
من ۶ ساله ازدواج کردم کلا ۲ تا مانتو ۱ پیراهن مجلسی خریدم کلا اهل بیرون و مهمونی نیستیم خیلیم لباس ...

واقعا دلتون نمیخواد ؟

احساس نمیکنید شوهرتون چرا خرجتون نمیکنه

دوستان گلم نسبت به وضعیت مالی همسرتون خرید کنید 

و بگید ماهی مبلغ خاصی بهتون بده حداقل 

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭
2706