2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ژله بریلو قرمز رنگ بخر،بعد از خامه کشی کیک روش ریخته میشه،لوازم قنادی فروشی ها دارن

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
2738

خیلی ساده

یه کیک توی قالب قلبی درست کن روکش رو خامه سفید بزن

بعد ژله قرمز ورقه ای درست کن با قالب شکل قلب کوچیک دربیار بچین دور کیکت 

یا مثلا میتونی روکش کیکت رو گاناش بزنی بعد با موز و گردو و... تزئین کنی یا اگه شکلات های رنگی اطرافتون پیدا میشه از این قلبیا قرمز یا طلاییش رو بگیر بچین روی کیک

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.

من باشم روکشش رو گاناش میزنم 

توی لایه های کیک هم موز و گردو میذارم

شکلات تخته ای رنده شده هم میپاشم روش و گردو خورد شده

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
2706