2737
2739
عنوان

آیا حق دارم شک کنم؟

110 بازدید | 17 پست

اول شرایطو میگم 

6 ماهه عقدیم، عاشق هم بودیم، از هم دوریم، دانشجو ارشده و الان خوابگاه 

رفتارش هیچ فرقی نکرده ولی ی مدته زیاد واتس آنلاین میشه آخه واتس کانالی چیزی هم نداره 

موقع امتحاناتش هم هست اما نمیدونم چرا انقد زیاد آنلاین میشه 

مثلا ی ساعت پشت سرهم امشب آن بود 

گاهی حس شک بهم دست میده نکنه با کسی چت میکنه چکار کنم مشکوکه آیا؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
امتحانش کن راحته که

://///

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2738

عه مگ واتساپ  بخش کانال نداره؟؟😑با ۲۱ سال نمیدونم‌بگید بگید 😑😑😶😶😶😶

خدایا امشب شب عید جوادالائمه اس  نمیدونم چیشد ک گفتم امضامو عوض کنم شاید به دلم انداختی خدایا تورو به حق فاطمه زهرات تورو به حق زینب کبرا نی نی تو دلیمو سالم بزار تو بغلم  نی نیم عزت منه 😍اللهم صلی علی محمد و آل محمدو عجل فرجهم 🌷ماشالله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 😍                      
برا تقلب آنلاین نیست؟ واتساپش بگیر و وارد شو

منم موقع امتحان دو ساعت پشت هم انلاینم تو واتس دسته جمعی تقلب میکنیم😂😂😂

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
چطور؟ 

بابا گوش نکن

شاید با اشنایی یا دوستی صحبت میکنه

به هرکی که پا نمیده

خدایای نکرده لاشی نیست که

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706