2737
2734

بابام یکی گذاشته ولی بوی خوبی نمیده حالم بد شد انداختمش دور شما چه بوگیر استفاده میکنید؟بوی جوهر لیمو وایتکس میداد 

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من یه اسپری خریدم میزنم

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
اون کنسروی های دقیقا بوی جوهر لیمو می دن بدتر بد بو هستن

اره سرم درد گرفت بوی تندش انداختم دور فکر کنم مضر باشه

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
2738
همش سرطانزاست

صد درصد منم به خاطر همین شک کردم انداختمش دور هواکش فکر کنم کافی باشه

اسطوخدوس بذاريد    زنجبيل دارچين  سنبل طيب جوز هندي والا اينا بوشون كم از بوگير ...

چطوری بزاریم عزیزم؟؟خودشو همینطوری بوی زنجبیل ک خیلی دوست دارم😍

2706