2733
2739

همش سردرد میشم و همش گریه میکنم 

به فکر خودکشی هستم و همش لحظه شماری میکنم و همش به این فکر میکنم چطور خودمو بکشم که یک درصد هم امکان برگشتم به دنیا نباشه ..

و انرژی و حوصله هیچ کاری ندارم نمیتونم ظرف بشورم و غذا درست کنم انرژی کار های روزمره رو ندارم چیزی خوشحالم نمیکنه ...

لازم هست برم یانه ؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برو پیش روانکاو 

پیش مشاور بری میخواد واست قصه بگه 

پیش روان پزشک بری میخواد بهت دارو بده 

در حالیکه روانکاو ریشه ش رو پیدا می‌کنه و مشکل رو از ضمیر ناخودآگاهت پیدا می‌کنه و بهت کمک می‌کنه که حلش کنی 

توصیه اکید من اینه که حتما اقدام کنی حتما

2738
بنظر من پیش روانشناس برو ولی اصلا دارو مصرف نکن

روانشناس زیاد رفتم فایده نداشت برام هیچ دردی ازم دوا نکرد ...هیچ مشاوری هم مشکلات منو حل نمیکنه میگه واگذار کن به خدا ...خدا هم اصلا نگام نمیکنه

روانشناس زیاد رفتم فایده نداشت برام هیچ دردی ازم دوا نکرد ...هیچ مشاوری هم مشکلات منو حل نمیکنه میگه ...

مشاور نباید بری باید روانشناسی بری که روانکاوی کنه

من دارم میرم خیلی فرق داره با مشاور

اگر راهی نبود راهی بساز ...

بسم الله نور. سلام آبجی گلم. اگه میخوای روانشناس یا روانپزشک یا هرچی میخوای بری برو. ولی منم یه چیزی میگم انجام بده. شاید تأثیر گذاشت و مطمئن هستم حداقل تأثیر میبینی که حال روحیت بهتر شده

روانشناس زیاد رفتم فایده نداشت برام هیچ دردی ازم دوا نکرد ...هیچ مشاوری هم مشکلات منو حل نمیکنه میگه ...

من درک میکنم چی میگی گاهی میگم من حتما باید آلزایمر بگیرم یادم بره یه سری چیزارو تا خوب بشم ولی فقط اینو در نظر بگیر که با ناراحتی هیچی درست نمیشه خودتو دوس داشته باشه جای همه به خودت اهمیت بده ارزش قاعل شو و خوش باش حتی شده الکی

دیروز یک خاطره بود حسرتش را نخور 💫 و امروز یک هدیه است قدرش را بدان و از تک تک لحظه هایت لذت ببر❣💗❤💜💛💚💙

بزار خودکشی کنی بعد برو حالا زوده!!!

تازه می پرسی برم یا نه؟؟؟؟،  

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
2706