2733
2734
عزیزم خوشبخت بشی😘 من نمی‌دونم چرا بعضیا با مادر شوهر بدن با اینکه هنوز رسمن عروسشون نشدم همش بهم می ...

مرسی فداتشم همچنین ، اره منم نمیفهمم واقعا اخه اگه بخوای هر حرفیو به منظور بگیریو هی بکشی حرفو که نمیشه زندگی کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
والا من که شوهرم زیاد از فک و فامیلش خوشش نمیاد نمیریم خونه هاشون.خونه مادرشوهرمم که میرم ساکتم

من اینایی که امروز دیدم خیلیییی خونگرم بودن خیلی بهم احترام گذاشتم واقعا خودم خجالت کشیدم 

وای من اصلاً صحبت نمیکردم وقتیم که صحبت می‌کردم همش میترسیدم سوتی بدم با اینکه خانواده ی داییم هستن ولی خب دیگه، از وقتی ازدواج میکنی سعی میکنی هر چیزیو هر جایی نگی، تو حرفاتم دقت میکنی برا همون کم حرف میزنی کم کم خوب میشی. به من که یه مدت پشت سرم میگفتن مجسمه،😏😏😏از بچه هاشون به گوشم رسید😂😂😂😂😂😂

🌸🌸
2740
وای من اصلاً صحبت نمیکردم وقتیم که صحبت می‌کردم همش میترسیدم سوتی بدم با اینکه خانواده ی داییم هستن ...

وااای چخ بد ، نه بابا اینا اخه همشون خیلییییی خونگرم بودن اعتماد به نفسم اومد پایین ، 

من اینایی که امروز دیدم خیلیییی خونگرم بودن خیلی بهم احترام گذاشتم واقعا خودم خجالت کشیدم 

فک و فامیلای شوهر منم خون گرمن،فامیلای خودمم همینطور

ولی من کلا ساکتم،اینکه ساکت باشی و بهت بگن حرف بزن بهتر ازینکه همش حرف بزنی بگن چقدر پرحرفه و پرروعه و میخاد خودشو جا کنه و ازینچیزا...

من دوست دارم خوش صحبت باشم نیستم متاسفانه 

اگه دوس داری تمرین کن هر وقت یکم بیشتر کن حرفاتو مطالعه کن که دونسته هات بیشتر شه ازخونه و فامیل خودت شروع کن صحبت کردن زیادو که بعدا سوتی ندی

مرسی فداتشم همچنین ، اره منم نمیفهمم واقعا اخه اگه بخوای هر حرفیو به منظور بگیریو هی بکشی حرفو که نم ...

ارع دقیقن ،منم به مامان عشقم گفتم ،دوس دارم مادر دختر باشیم تا عروس و مادر شوهر و گفتم که همون طوری از مامانم سر حرفی بزنه ناراحت نمیشم از تو هم نمیشم دوستت دارم کلن مامان عشقم میگن که من آدم گرمی ام  و مهربونم ایشالا تا آخر اینطوری بمونیم ماهم😂

من دوست پسرم خیلیییی اجتماعیه و شلوغ ، من یه چیزی بودم برعکس اون ، الان بهتر شدم ولی میگه چون همه فا ...

چیبگم گلم.

بعضیا برون گرا هستن ولی خجالتی. اینو تو یه کتاب خوندم برای برای خودم جالب بود. حالا شما اگر برون گرا هستی و خجالتی و می خوای کم کم خجالتت کنار بذاری خیلی هم خوب.

ولی اگر درون گرا باشی یه ویژگی شخصیتی هست که تغییرش آزار دهنده هست. اگر معمولی هستی که بازم خودت باش. کلا بهترینِ خودت باش. همونی که دوست داری باشی. چون اینکه مثلا من خودم درونگرام، یکی همش بگه حرف بزن سعی میکنم حرف بزنم ولی برام لذت بخش نیست تاثیر بدی روم میذاره. 

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
2706