2410
2553

بچه ها من با دوست پسرم واسه عید میخوایم ازدواج کنیم ،بعد چون کل فامیلش مبدونن که یکیو میخواد و دختر عمشم چندبار باهام حرف زده ، هی گفته بودن بیار ببینیمش ،انروز رفتیم تولد شوهر دختر عمه ش بود ،خیلی جمعاشون راحت بود مثلا رقص و اینا داشت ، من به زور یخورده رقصیدم چون واقعا خجالت میکشیدم بعد حس میکردم خیلی تو جمعشون ساکت بودم 

شما هم اینجوری بودین دفعه اول 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الانشم ساکتم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2456

آره طبیعی هست.

کسی کم حرف باشه بد نیست.

معمولا پرحرفی ممکنه هست سوتی از توش دربیاد

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
2714

من کلا زیاد محلشون نمیذارن

خواهرش پشت سرم میگه ایکبیری چرا انقد خودشو میگیره😐

بی خودی خودمو گرفتم اصلا هم صمیمی نبودم مخصوصا با بچه ها خودمو گوشت تلخ گردم نکنید از این کارها

زن پسر عموی من اینقدررر خوبه ، البته از نظر صحبت کردن تو جمع البته فامیلم هستیم ولی خیلی خوبه ، 

من الانم بعد ۱۱ سال تو جمعشون ساکتم چی پیش بیاد حرف میزنم

بیشتر خواهر شوهرا حرف میزنن

وقتی من حرف میزنم اصلا بهم توحه نمیکنن

بیشتر دامادها شون جواب حرفمو میدن

شوهرمم کنار مادرش در حال تعریفن

کلا خوش نمیگذره

زندگی پر از درده
من کلا زیاد محلشون نمیذارن خواهرش پشت سرم میگه ایکبیری چرا انقد خودشو میگیره😐

من اینقدر همه بهم احترام گذاشتن تا حتی شوهر دختر عمه دوست پیرم ، خودم خجالتم کشیدم

من کلا توو جمعای رودروایسی دار ساکتم

حتی فامیلای خودمون

اتفاقا فکر میکنم اینجوری راجع بهم بد فکر میکنن که میگن خودشو گرفته!

ولی اینجوری راحت ترم چون میترسم حرف بزنم سوتی بدم😂

2706