2733
2734
عنوان

بیاین ازگمشده ها و قتل های مرموز بگید حتی اتفاق های ترستاک

| مشاهده متن کامل بحث + 5995 بازدید | 111 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترش ازلحاظ روحی وروانی در چه وضعیتی هست؟

دخترش پيش مادربزرگش هست.. مادر مادرش یعنی... نذاشت پیش پدرش بمونه.. گفت اگه ازم بگیریش مهریه دخترمو میزارم اجرا... توی گوش دختره خونده بودن بابات مامانتو کشت.. هی به باباش میگفت تو مامانمو کشتی... ولی حالا که بزرگتر شده عاقل تر شده دوست داره باباشو هی بهانشو میگیره که ببیندش.. آخه قبلا نمیزاشتن ببیندش

خدایا میشه یه بار دیگه مادر بشم🥹
2728

منو دوستم ترم یک دانشگاه بودیم.. دوست من از یه شهر دیگه بود .خلاصه توی دانشگاه ترم دو با یه اقاپسری اشنا شد  توی خیابون داشتن باهم راه میرفتن ک خانواده دختره از شهرشون اومده بودن ببین دخترشون چجوریه تو دانشگاه ک این دوتارو تو خیابون دیدن باهم .همونجا پدر و داداشای دختره هم دختره رو میزنن هم پسره رو. دیگه هیچی دوستمو میبرن شهرشون و میبرن توی بیابون همین پدر دختره با داداشاش سرشو میبرن😞😖.خیلی تعصبی بودن. سنی هم بودن بخاطر همین خیلی حساس بودن رو اینجور روابط

دوس دارم منم یه روز بیام‌ تاپیک بزنم بگم وااااای خدا مرررسی🤩😍  که به منم یه کنجد یه عدس یه نخود یه لوبیا یه فندق دادی😍😍خدایا ینی میاد اون روز😞