2733
2734

بیاین تعریف کنید هرچی دیدین و شنیدین از گمشده ها و قتل و اتفاقای ترسناک مرموزی ک براتون جالب بوده

خدای مهربونم یادت نره ک خودت گفتی بعد از هر سختی اسونی هست میدونم ک همیشه سر حرفت هستی  .دوست خوبم ک امضامو میخونی میشه برام دعا کنی در بدترین شرایط روحی هستم و محتاج دعا های قشنگت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پسر داییم ۱۵ سال پیش دو ماه دزدیده بودن پول گرفته بودن داده بودنشون

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
2738

تو یه برنامه ای دیدم

یه بچه هه به مامانش میگفت اتاقم هیولا داره خواهر برادرش مسخرش میکردن

یه روز داداشش که نوجوون بود با دوستاش اومدن تواتاق پسره داداشه رفت تو کمد به مسخره گفت اگه هیولا منو خورد درو وانکنید درو قفل کردن چند دقه بعد داد زد باز کنید هنه خندیدن دیکه ساکت شد صداش نیومد چند دقه بعد باز کردن فقط لباسهاش بود 

این داستان واقعی بود

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

چند وقته شبا یه جن بهم زل میزنه

هلپ می😐💔

امشو شوشه لیپک لیلی لونه 💜😐                              اگه توی تاپیکا یه چیز کاملا بی ربط گفتم به روی خودتون نیارین و ب دل نگیرین. همیشه موضوع تاپیکا رو اشتباه متوجه میشم :/

من شوهرده نفرریختن سرش توخونمون ازخودش دفاع کردومجبورشداسلحه بکشه ویه تیرزدتوپای یکیشون که متاسفانه قندداشت وفوت کردوقتلی افتادگردن شوهرم والانم یکمیلیاردونیم دیه میخوان

الان تو خونه تنهام

تی وی هم خاموشه

حدود یکساعت پیش یدفه تی وی روشن شد و انگار کسی با گوشیش وصل شده بود و آهنگ پخش شد

بعد خودبخود قطع شد و تی وی هم خاموش شد🥴

انگار جنا عروسی گرفتن تو خونمون😫😫

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

برادر زنعموم چندین سال پیش سر به نیست شده هیچ کس هم نفهمیده چیشده

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2706