2733
2739
دست خودشون نیست که یا خانواده ها انقد اعتماد به نفسشون رو میارن پایین تا یکی میگه دوست دارم میگیرمت ...

نباید باشن یه دختر وقتی وارد یه رابطه میشه باید فکر همه جاشو بکنه. اگرم بخواد ازدواج بکنه باید به اون طرفش بگه وگرنه با گواهی جعلی فقط یه دروغ به دروغاش اضافه میشه و یه عمر عذاب و جدان همراهشه. 

بعضیها هم مثل آخر سس خرسی مهرام میمونن فقط ترتر میکنن. بازدهی ندارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من باهاش حرف میزدم با پسری که بکارت براش مهمه ازدواج نکنه . بدن خودشه و خودش تصمیم میگیره باهاش چیکا ...

ببخشید عزیزم اینو میگم درسته بدن خودشه اما خلال و حرومی که خدا گفته چی میشه ؟

2728

بنده آقا هستم

هر کسی تو شغل خودش باید بالاترین صداقت و درعین حال رازداری رو داشته باشه.

تو این مورد ماما یک کارشناس ومتخصص مورد اعتمادهستش نه قاضی و خدا.

این کار که باید درکمال صداقت وبدون هیچ قضاوتی انجام بشه 

ببخشید عزیزم اینو میگم درسته بدن خودشه اما خلال و حرومی که خدا گفته چی میشه ؟

همه به چیزی که شما اعتقاد دارید اعتقاد ندارند . 

بکارت یه زندانه که مردا برای زنها ساختن تا ذهن و بدن و همه وجودشون رو کنترل کنند . 

خب به دختره کمک میکنی جواب همسرشو چی مبخوای بدی اون دنیا؟

خب اگه همسرشم گناه کار بود چی جواب زنشو باید چی بده؟بنظرم آدم از روزی باید به همسرش جوابگو باشه که پیمان عقد بسته میشه قبلش که طرف نبوده.شاید اون دختر واقعا تو زندگی مشترک پاک باشه و تو فرصت یه زندگی رو ازش بگیری یا بهش بدی.نمیدونم به هرحال 

2738
نباید باشن یه دختر وقتی وارد یه رابطه میشه باید فکر همه جاشو بکنه. اگرم بخواد ازدواج بکنه باید به او ...

به نظرم بقیع اش به طرف بستگی داره والا بعد ازدولج انقد مشکلات هست عذاب وجدان کلا خوابیده میشه

خب یعنی شما نمیدونی؟ دختری ک قبل ازدواج رابطه داشته اسمش دست خورده هست

حالا که اطلاعات تون بالاست من یه سوال بپرسم .پسری که قبل از ازدواج رابطه داشته اسمش چیه؟

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
به نظرم بقیع اش به طرف بستگی داره والا بعد ازدولج انقد مشکلات هست عذاب وجدان کلا خوابیده میشه

درظمن یه مرد فرق یه دختر باکره و یه زن رو خیلی خوب میفهمه

بعضیها هم مثل آخر سس خرسی مهرام میمونن فقط ترتر میکنن. بازدهی ندارن

من بودم این کارو نمی کردم چون به اشتباه اون طرف دامن نمیزدم و مهمتر اینکه با این دروغ زندگی یه پسر رو تباه می کردم و اون دنیا باید بود جواب بدم پس آخرتم رو به این دنیا که خدا گفته فانی هست نمی فروختم

عمر دشمنانمان دراز باد...باشد که اوج موفقیتمان را نظاره گر باشند!!!
همه به چیزی که شما اعتقاد دارید اعتقاد ندارند .  بکارت یه زندانه که مردا برای زنها ساختن تا ذه ...

اون کسی که به حلال و حروم این کار اعتقاد نداره پس از نظر خودش کارش کاملا درسته و ازاد بوده هر کار بکنه خالا که اعتقادش اینه پس پاش وایسته و صادقانه به همسر ایندش بگه نه اینکه دنبال یه مدرک جعلی بگرده 

2706