2726

دوست دارم نظرتونو بدونم

خودم آره چون میگم خدا بخشنده و توبه پذیره من بنده کی باشم فرصت یه زندگی تازه رو از انسانی بگیرم شاید واقعا اون آدم توبه کرده و خدا از روحش به ما دمیده پس میتونم صفات خدا رو در خودم تقویت کنم مثل چشم پوشی از گناه. مگر مگر واقعا مطمئن باشم شوهرش هم هیچ تجربه ای قبل ازدواج نداشته مثلا شناخت از همسرش داشته باشم که مرد پاکیزه.  ضمن اینکه نمیدونم اون بکارت چجوری از بین رفته.ولی واگذار میکنم به خدا که اگه این ادم بخواد ترک گناه نکنه خودش بعدها رسواش کنه خودم تو همچین شرایطی بودم که قبلا خطا زیاد داشتم ولی تو اوج جوونی توبه کردمو هرچی بود به نامزدم گفتم و عذاب وجدان ندارم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گواهی سلامت اره

اخه بعضیا ناخوداگاه و با اجسام این مشکل براشون پیش میاد

ولی اینکه نوع بکارتشو بخاد بدونه م ارتجاعیه یا نه بهش نمیگم

من یه تازه عروسم که بالاخره شدم خانوم خونه آبی خودم💙🤗دوستت دارم خونه نقلی من.....دوسش دارم اونو🔥🌠اونی که مث پاستیل خوشمزس....مث لازانیا جذاااابه🥰😘❤️تاریخ شروع زندگی.......99/8/8......رویاهاتو باور کن💌🍃

گواهی بده اونوقت دختر باکره نباشه چه فایدس؟ همینطوری الکی بگه ارتجاعیه؟! 

این دروغ گناه نیست؟ مدیون اون پسر بیچاره ای که دختر دست خورده گیرش اومده نمیشه؟ 

اگه واقعا توبه کرده بره راستشو ب پسره بگه، 

اگر وسط بحث کردن دیدین دیگه ریپلای نکردم و پیامتون بی جواب موند بدونید که واقعا ارزش پاسخگویی و بحث ندارین🌹تنها زمان غروب خورشید اشعه بنفش به سطح صفر میرسد⛅یعنی میتوانی به نورش خیره شوی بدون آنکه چشمانت تار شود... تازه فایده هم دارد! 💜تو💜 غروب خورشید بودی که فایده کرد برای چشمایم...که خیره میشدم و برای لحظاتی از دیدنت لذت میبردمحال که آن غروب مه گرفته تمام شد و شب فرارسید در میان ستارگان می‌جویم صبرمیکنم تا طلوعی دیگربرای تو شاید ان هنگام آنجا نباشم شاید درمیان شب وستارگانش تمام شده باشم اما باز طلوع کن⛅💜این طلوع تو میتواند هرگز پایان نیابد و کسی جز من بخت دیدن ان نور کم رنگ لاجوردی را نداشته باشدچه زیبا تمام میشود دنیایی که غروبی از روی سعادت دیده باشد... "________❤️ همه ی من تا ابد این قلب از آن تو خواهد بود❤️

منم انجام نمیدم 

ولی در ازای پولم اینکارو میکنن

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 
دختری که بکارت نداره رو منظورمه عنوان تاپیک ناقصه

نه

من یه تازه عروسم که بالاخره شدم خانوم خونه آبی خودم💙🤗دوستت دارم خونه نقلی من.....دوسش دارم اونو🔥🌠اونی که مث پاستیل خوشمزس....مث لازانیا جذاااابه🥰😘❤️تاریخ شروع زندگی.......99/8/8......رویاهاتو باور کن💌🍃
2706