2737
2734
عنوان

بازم فقط اقایون سایت بیاین😬

503 بازدید | 60 پست

فرض کنین از طرف یه واسطه دختر خانمی به شما معرفی میشه که این دختر یه بار عقد کرده و جدا شده اما چون باکره بودا شناسنامش پاک کرده و معرف هم خبر نداشته

حالا شما دوس دارین کی این موضوعو دختر به شما بگه؟ 

با توحه به این قضیه که جلسه اول ممکنه شما یا اون دختر همو نپسندین و کلا قضیه تموم شه پس جلسه اول لازم نیس این موضوع گفته بشه و زندگی خصوصیش رو شما بفهمین و دهن به دهن بشه

و اگر خوشتون اومده باشه از دختره واکنشتون چیه؟ لطفا صادقانه جواب بدین

درخواست دوستی ندید❌

صادقانه بگم خانومم

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صادقانه بگم خانومم

خوب شد گفتی😂

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
2728

کافرم اگ فک کنم دختره خودتی🥴

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭

خب این موضوع اصلا چیز مهمی نیست که 🤔

اون خانم چه دختر باشه چه نباشه هم فرقی نداره.

کلا چیز خاصی نیست فرقی نداره.

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.
خوب شد گفتی😂

اطلاع رسانی کردم دیگه😂😂😂😂

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2738

من اقا نیستم😂

ولی عموم توی شرایط تقریبا مشابه همین بود

میگفت اگه دختره میگفت شاید کنار میومدم

زیباترین هندسه زندگی اینه،پلی از امید بسازی بالاتر از دریای ناامیدی😍😍😍                                         ........لaدaن.........                                                                 ❤❤❤❤دوستتون دارم❤❤❤❤
2706