2737
2739
عنوان

تولد خواهرزادم

238 بازدید | 22 پست

خواهرزادم سه سالشه چند روز دیگه تولدشه من دلم نمیخواد  برم چون همه براش کادو خریدن من نمیخوام بگیرم با مامانش خوب نیست رابطه مون ازش نامهربونی زیاد دیدم هیچ وقت به من زنگ نمیزنه وقتی کاری داره یا احوالی صمیمیت نداریم کلا از طرفی نمیشه نرم چون همه خواهر برادرا میرن من تنها نمیشه چون همه رو یجا دعوت میکنه برم هم چون نمیخوام کادو بدم (به جبران کارای خواهرم )کادو هم ندم بد میشه بین بقیه چیکار کنم نمیدونم

بچه چه ربط به مامانش داره

یه چیز کوچولو براش بگیر

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

خوب نرو، کرونا بهانه کن یا بگو همسرم نیست صد تا دلیل واسه نرفتن هست!!!

کاربریم واسه سال ۹۶ بود بخاطره پشه کش خیلی غم انگیز پر کشید😂                                                                                      خانمها وقتی زحمت میکشم واستون پستی میزارم ، یا پستتون رو ریپلای میکنم ،ریپ نمیکنی نکن اماااا یه  لایک ریز بکن لطفاً، بفهمم خوندی ،فک نکنم وقت گرانبهام بخاطرت به چوخ رفته!!!  مچکرم😊

عزیزم 

رفتار مادر به بچه ربطی نداره تو چکار به خواهرت داری ؟ 

برای بچش کادو بگیر

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

مادره بده بچه چه گناهی داره حالا بچه سه ساله یه چیز درحد 50 تومن بگیر براش برو سنگین یه جا بشین 

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
2706