2737
2739
عنوان

یکی بیاد درد و دل کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 747 بازدید | 120 پست
همین الانشم اشکم دونه مشکمه ولی خونه مادرشوهرم نمیتونم گریه کنم از این دنیا وآدماش خسته شدم  ...

پیش مادرشوهرت زندگی میکنی؟ من یه سال موندم همون یکسال جهنم بود برام 

برو تو دستشویی بشین راحت منم اینکارو میکردم همیشه 

خیلی وقتا دستشویی بودم

به دستشوییادم ک نمیتونن گیر بدن 

پیش مادرشوهرت زندگی میکنی؟ من یه سال موندم همون یکسال جهنم بود برام  برو تو دستشویی بشین راحت ...

نه جدا زندگی میکنم اومدم خونشون مهمونی 

وقتی گریه میکنم چشمام ایقد قرمز میشه که همه میفهمن

دوستان وعزیزان نی نی سایتی این کاربری چهارممه لطفا نترکونیدم😐😐درضمن کاربری قدیمی هستم😁😁😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هووم خیلی خیلی 3سالو نیمه خونه ی خودمم اره گفتم میگه مرد که نباید بگه کجا میره کی میاد 

وا هیوقت هیچجای دنیا اینجور نبوده

ادم نگران میشه

زندگی مشترکه 

یه جورایی اول براش خودتو لوس کن اومد خونه الکی گریه کرده باشی ادا در بیار بگو خیلی نگران شدم صدا دعوا میمد از پایین ترسیدم 

هرچی زنگت زدم بگم بیای خونه بر نداشتی

بعد دیگه چیزی نگو 

اگ اثر داشت ک هیچ 

نداشت بازم شیوه های دیگرو امتحان

احتمالا یه مشکلات ذهنی ای داره  شاید از تغییرات زندگی خوشش نمیاد  شایدمرابطه خودش با پدر ...

نه خانواده مهربونی داره

عقیدش اینه که نمی زاره به برنامه های زندگیمون برسیم من هرچقدر فکر کردم نمی تونم سقط کنم

تو این یه هفته 3 کیلو کم کردم 

کارم هم سنگینه بیمارستان نیروی جدید نداره نمی دونم واقعا دارم دیونه میشم

خانمی ۲۶ ساله       عاشق شغلمم   خیلی کمک کردن و تبادل نظر کردن را دوست دارم
2731
خیلی از این اخلاقم بدم میاد...ولی هر دفه خاستم ی چیزی رو به رخ بکشم.خدا چنان گذاشته تو کاسم بیاو ببی ...

به اونام میگه اونا فقط خیلی خوب ظاهر حفظ میکنن ک ضایع نشن 

هولاکویی میگه اکثر ماهادوست داریم مردم مارو خوشبخت بدونن حتی اگ بدبخت باشیم 

اما درصد کمی از ماها ترجیح میدن خوشبخت باشن اما مردم اونهارو بدبخت تصور کنن 

شما سعی کن جزو دسته دوم باشی کمترم چشم میخوری 

وا هیوقت هیچجای دنیا اینجور نبوده ادم نگران میشه زندگی مشترکه  یه جورایی اول براش خودتو لوس ...

همه ی روشارو امتحان کردم متاسفانه جواب نمیده هیچکدومش

چون خودش خونه نیست و بچه هم نداریم به منم میگه برم بیرون یا کلاسای مختلف ولی خو ادم خسته میشه

نه جدا زندگی میکنم اومدم خونشون مهمونی  وقتی گریه میکنم چشمام ایقد قرمز میشه که همه میفهمن

اوه اوه مثل منی 

من ک بهونه میاوردم ک هوا الودست 

یا یجی پرید چشمم تو دستشویی هرچی اب زدم سوزش نرفت 

پس تحمل کن برو خونه خودتو خالی کن 

سر شوهرت خالی نکن ک بدتر قهر میکنید و ... الان وضع منم قهر با شوهرمه چون بدجایی دهنو وا کردم دعوامون شد باز

به اونام میگه اونا فقط خیلی خوب ظاهر حفظ میکنن ک ضایع نشن  هولاکویی میگه اکثر ماهادوست داریم م ...

دقیقا من جزعه دسته دوم هستم...ماشین و خونه و طلا ندارم ولی خب خداروشکر شوهر‌خوبی دارم..پس اندازم داریم کم و بیش ولی خب همون ی ذره خوشی هم نمیخوام کسی بفهمه ولی واسه دیدن خوشبختی بقیه هم جنبه ندارم. و حرصم میگیره

خدایا من نمیدونم چطوری، ولی #تو درستش کن..
2740
نه خانواده مهربونی داره عقیدش اینه که نمی زاره به برنامه های زندگیمون برسیم من هرچقدر فکر کردم نمی ...

سقط نکن پشیمون میشی 

ولش کن کم کم راه میاد شاید بعد دنیا اومدن بچه مهرش نسشت 

چون بچه شیرینه دیگه الان نمیفهمه 

بابای منم اینطور بود الان جونش برا بچه هاش در میره 

اوه اوه مثل منی  من ک بهونه میاوردم ک هوا الودست  یا یجی پرید چشمم تو دستشویی هرچی اب زد ...

درد من خود شوهر احمقمه 

خالم ازش بهم میخوره 

هیچ جوره نمیتونم از دستش خلاص شم

دوستان وعزیزان نی نی سایتی این کاربری چهارممه لطفا نترکونیدم😐😐درضمن کاربری قدیمی هستم😁😁😁
همه ی روشارو امتحان کردم متاسفانه جواب نمیده هیچکدومش چون خودش خونه نیست و بچه هم نداریم به منم میگ ...

منم از شوهرم کم و بیش خب دارم ولی اکثرا خونه نیست اوایل برام سخت بود ولی سعیمو کردم تطبیق بدم خودمو هرچند ک هنوزم خلا رو حس میکنم 

اما توام استفاده کن روهاتو بر اساس چیز دیگه ای بچین 

کلاس درس دانشگاه کارا مختلفی کن و به خودت افتخار کن 

شادی رو با خودت تجربه کن

سقط نکن پشیمون میشی  ولش کن کم کم راه میاد شاید بعد دنیا اومدن بچه مهرش نسشت  چون بچه شی ...

سقطش نمی کنم ولی دوست ندارم بعدا دوسش نداشته باشه

ولی حتما بارداری سختی دارم چون خودم بیماری زمینه ای دارم 

نه خانواده مهربونی داره عقیدش اینه که نمی زاره به برنامه های زندگیمون برسیم من هرچقدر فکر کردم نمی ...

به خودت برس نزار اینجور لاقر شی چیزای مقوی بخور خودت از همه چی مهمتری شوهرتم به راه میاد اروم  اروم 

به خودت برس نزار اینجور لاقر شی چیزای مقوی بخور خودت از همه چی مهمتری شوهرتم به راه میاد اروم  ...

امیدوارم همه چیز خوب تموم شه خیلی این چند روز بی اشتهام

دقیقا من جزعه دسته دوم هستم...ماشین و خونه و طلا ندارم ولی خب خداروشکر شوهر‌خوبی دارم..پس اندازم دار ...

فقط سعی کن فکرتو ازشون دور کنی و به خودت مشغول کنی 

اینم بدون خوشبختی دیگران ظاهر زندگیشونه 

خیلی بد بختن بعضیا 

سعی کن با این دید هم گاها به قضیه نگاه کنی ک خدا این کارو کرده ک اونا به خودشون فکر کنن به زندگیه تو کاری ناشته باشن تا تو بتونی به چیزای خوب برسی بدون دخالت اطرافیان 

به جنبه های مثبت فک کن 

به خوشبختیای خودت 

الهام بگیر گاهی 

مثلا فلانی جشن گرفت خوشت اومده توام بگیر 

اما با هزینه کمتر و خلاقیت بیشتر 

2706