2733
2739
عنوان

سن ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 469 بازدید | 61 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آخه ازدواج تصمیم مهمیه ما چی بگیم آخه ببین پسر خوبیه کار داره اصلا درست جوری هست که کنکور قبول شی بر ...

خیلی پسر خوبیته ولی با  اینکه ادامه تحصیل بدم موافق نیس

فقط برا مشورت...کاربردختر

وااا دختر ۱۷ساله مگه ازدواج میکنه تو الان وقت درس خوندنته شوهره چه موقعه از همین الان جواب منفیتو بگو که منتظر نمونن حتما خوشگلی که خواستگار داری خیالت راحت تا ۳۰سالگی ام باز کلی خواستگار بهتر داری اصلا تو الان نباید به این چیزا فکر بکنی

2740
واقعا

اره عزیزم

بیسوادان قرن 21کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند اموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند  کتاب میخوانمچرا که زندگی مرا بسنده نیست    
17خیلی زوده دختر پشیمون میشی بی شک تا 24صبر کن  سنت سن تعییرات هست بگذار ثبات پیدا کنی

امضات عالیههههه🥺

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 
امضات عالیههههه🥺

واسه خودم بیشتر نوشتم هی لازمم میشه :-) :-)

بیسوادان قرن 21کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند اموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند  کتاب میخوانمچرا که زندگی مرا بسنده نیست    
2706