2737
2739
عنوان

از صبح چیکارا کردین؟؟عکس😍

1075 بازدید | 61 پست

سلاااام 

من خودم امروز بعد از سه ماهه تونستم خونه رو تمیز کنم 😍😍

یه ناهار درست حسابی بزارم❤️❤️ 

چون دخترم تازه سه ماهشه 😍😍

تو این سه ماه اینقدر درگیر بودم اصلا نمیشد همه مارو باهم انجام بدم🤪

چون من قبل نی نی عاشق این بودم همه ی کارامو انجام بدم بعد دوش بگیرم لم بدم روی مبل چایی بخورم 

امروز بعد چند ماه تونستممم😍😍😍😍 https://s16.picofile.com/file/8422244268/1037AA83_FAAA_40FE_8E75_3DC63F679408.jpeg

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍

بازم افرین که با وجود بچه ۳ ماهه تونستی.

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خیلی هم عالی😍👌

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍

دل درد و کمر درد وزانو درد پریودی داشتم از صبحم مثل همیشه درگیر نی نی بودم☹ولی حال روحیم خیلی بهتر بود.دم پریود مجنون میشم کلا همینکه مباد حالم بهتر میشه.رورای قبل داغون بودم خیلی

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

خسته نباشی منم خونه را تمیز کردم سرویس بهداشتی با دوش گرفتنم مونده🙃

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 

عالیه 

من امروز هیچکار نکردم اینقدر هم خستم که نگو

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2738

میشه گزارش. بزنین براتون توحید میخونم 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5778832/خانوما-الاناس-ک-شوهرم-بیاد-بگین-من-چیکار-کنم-اخه-امروز-ی-حرفیو-ب-گوشم-رسوندن

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 

من امروز مهمون داشتم، صب پاشدم ناهار گذاشتم، دوستم اومد تا عصر خونه ما بود، بعدشم ک رف بچه ها خونه رو ترکونده بودن، اونارو  جمع کردم تازه نشستم

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم، اما میدونم ممکنه به جای دندون، دل بشکنه، واسه همونه که ساکت میمونم.😊همیشه حاضر جواب بودن خوب نیست!
2706