2733
2739
عنوان

خفه شدن نوزاد

3008 بازدید | 32 پست

پسر ۲ماهه دارم تا ۲۳ روزگی هیچ مشکلی نداشت یدفعه حین شیرخوردن کبود شد و نفسش قطع شد بردیم بیمارستان گفتن شیر تو گلوش پریده و روز بعدش این حالت تکرار شد و یک ماه بستری کردیم هر پزشکی اومد یه دارویی بش داد داروی رفلکس داروی ضد تشنج و ... و مرخصش کردن ولی باز این حالت پریروز بعد از این ک شیر خورد داشتم آروغش میگرفتم تکرار شد و بچه کبود و بیهوش شد بردیم بیمارستان تا برسیم بدون هیچ اقدامی تو بیمارستان خوب میشه تو خونه فقط اینطور میشه  پزشکا هیچ جواب قطعی نمیدن رفتیم طب سنتی میگن احتمالا لوزه سوم داره و خفش میکنه و بعضیا میگن جن و ...

چرا جن🤦🏻‍♀️

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

جن و اینارو بیخیال شو ،الکی ادرس غلط نرین

قطعا یه مشکلی داره،کاش ببرینش یه بیمارستان تخصصی کودکان تحت نظر باشه 

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
2738

آخ الهی نباشم

من یک زنم به زن بودنم افتخار میکنم چون به مادرم افتخارمیکردم و خواهم کرد شاید مادرم سواد نداشت ولی برای من دانشمندی بود که قلق رموز زندگی را میدانست شاید مدرک علوم ریاضی نداشت اصلا تا به حال دست به قلم نشده بود ولی عجیب در مخارج خانه تبحر داشت اصلا چه میدانست واکنش شیمیایی چیست ولی دمای پخت و زمان پخت رو به خوبی میدانست علوم عرفان راهم نگویم که هنوز تسبیحش در صندوقچه خاطراتم بوی دستانش را میدهد خیلی دوست داشت باسواد شود ولی نشد امااز نظر من علوم را به خوبی فراگرفته بود آری زن ها همین هستندگرچه الان در کنارم نیست و هرروز دلتنگش هستم ولی قول دادم من باسواد شوم ازآن سوادهایی که مادرم دوست داشت

دختر عموی منم اینطور میشه احتمالا فشار شیرت زیاده اگه اونجوری میشه بدوش بریز داخل شیشه سوراخ ریز تا کم کم بره دهنش خفه نشه،این چرتو پرتا چیی؟سرخود دارو ندین به بچه،شیر خوب قورت نمیده میمونه تو گلوش بخاطر همون کبود میشه.

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی❤

اینا همش خرافاته ببر بیمارستان مفید یا بهرامی اگه هم تهران نیستی به خاطر بچت سختی سفرو تحمل کن چون به عینه دیدم بچه یکی به اقوام تو شهرستان داشت از دست میرفت به خاطر آرتریت روماتوئید!

خدایا هزار بار شکرت          کاربری سوم                                       
2706