2733
2734
عنوان

بیاین بگین حق با کیه

272 بازدید | 19 پست

ی فامیل داریم مجردی معتاد بود بعد ترک کرد و زن برادرش که دختر عموش بود خواهرشو پیشنهاد داداونا هم رفتن خواستگاری و ازدواج کردن و ی دختر خدا بهشون داد الان دخترشون کلاس دوم دبستانه و فامیلمون دوباره معتاد شده خانوادش چند بار بردن ترکش دادن تا این سری زنش رفته خونه پدرش میگه من طلاق میخوام دخترمم نمیخوام فقط باید خونه رو بزنین به اسمم.اینم بگم طی این چند سال خانواده پسره از لحاظ مالی و معنوی خیلی بهشون رسیدن.و اینم بگم که زنه فقط به پول اهمیت میده و دریغ از ی روی خوشکهنشون شوهرش بده و غذای درست و حسابی درست کنه.خوده زنه میگه اگه روی خوش به شوهرم نشون بدم همه کار برام میکنه.حالا این فامیلمون چند روزه ترک کرده و زنش داره میره دادگاه و همچنان اصرار داره باید خونه رو بزنین به اسمم 

لطفا برا سلامتیه داداش محمدم دعا کنید.انشالله تا آخر ماه رمضان سلامتیشو به دست بیاره.خدایا خودت به جوونیش رحم کن.تو که خودت میدونی چقدر تو زندگی حسرت کشیده الان که داره جهازشو اماده میکنه این حقش نیست بزار یکم از دلخوشی های زندگی سهم داشته باشه😔😔😔😔

بیچاره بچه

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
بیچاره بچه

دختره همیشه پیش عمشه حتی عمش درسش میده اون موقع که مادرشم بود فقط پنج شنبه و جمعه میرفت پیش مامانش

لطفا برا سلامتیه داداش محمدم دعا کنید.انشالله تا آخر ماه رمضان سلامتیشو به دست بیاره.خدایا خودت به جوونیش رحم کن.تو که خودت میدونی چقدر تو زندگی حسرت کشیده الان که داره جهازشو اماده میکنه این حقش نیست بزار یکم از دلخوشی های زندگی سهم داشته باشه😔😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختره همیشه پیش عمشه حتی عمش درسش میده اون موقع که مادرشم بود فقط پنج شنبه و جمعه میرفت پیش مامانش

بازم میگم بیچاره بچه

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2731

به زور که نمی تونه خونرو بگیره 

تازه ممکنه بعدا دوباره ازدواج کنه شوهره خونرو بگیره 

به نظرم بمونه برا خودش که بعدا بده به دخترش

ببخشید که فکر کردم رفیقی..دیگه تکرار نمیشه:)  ..
بازم میگم بیچاره بچه

ماهم گفتیم خونه رومیزنیم به اسمدختره که برا ایندش باشه اما مادره قبول نمیکنه

چ زن بی فکریه

به زور که نمی تونه خونرو بگیره  تازه ممکنه بعدا دوباره ازدواج کنه شوهره خونرو بگیره  به ...

قبلا شوهره رفته ثبت ی نامه داده که اگه رفتم سراغ مواد خونه به اسم زنش باشه

2738

به نظرم فعلا بمونه برا مرده

چون ممکنه سر دختررو کلاه بزارن خونرو بگیرن

ببخشید که فکر کردم رفیقی..دیگه تکرار نمیشه:)  ..
به نظرم فعلا بمونه برا مرده چون ممکنه سر دختررو کلاه بزارن خونرو بگیرن

اتفاقا مرده زود خام میشه.بابام میگه در صورتی که زنه برگرده سه دنگ میزنیم به اسم زنه سه دنگبه اسم مرده ولی بازم زنه قبول نکرد

اتفاقا مرده زود خام میشه.بابام میگه در صورتی که زنه برگرده سه دنگ میزنیم به اسم زنه سه دنگبه اسم مرد ...

این منصفانه ست 

حالا شما معلومه طرف اقایی ولی کلا ادم معتاد خیلی زندگی کردن باهاش مشکله درسته خانم هم حتما ایرادایی داره ولی معتاد معتاده دیگه نمیشه ازش دفاع کرد 

این وسط فقط بچه بی گناهه

بزرگترین دشمن هرکس خودشه
چ جوری ادم انقد بی رحم میشه

من ی بار رفته بودم قهر فقط گریه میکردم میگفتم بچه هامو میخوام آخرشم بابام خودش برم گردوند برادرای مرده همش میگن چطور.... اینطور بود خودشو میکشت برا بچه هاش ولی این فقط میگه خونه

2706