2733
2739
عنوان

۲۰ سال برای باردار شدن خیلی کمه؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 5779 بازدید | 386 پست
نه عزیزم.انشاالله به سلامتی وروجک خانو ب بغل بگیری😍 بستگی ب طرف داره.یکی ازسی ب بالا ازدواج میکنه ...

فدات شم💋

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
یا خدا 13 سالگی بچه آورده؟ مگه میشه مگه داریم

ارع خیلی زود ازدواج کرده 

تو ۱۱ سالگی شوهرش دادن 

ب نامزدش میگف عمو برام پفک بخر 

[[پسر گلم خوش اومدی به زندگیم😍..با اینکه یکم‌عجله داشتی و چند هفته زودتر به دنیا اومدی ولی بازم قدمت روی چشمام 😍❤من به قربونت برم پسر خوشگلم😍 ]]  کاربر چندبار ترکیده😹 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

به نظر من سن فقط یه عدده 

یکی ۲۰ سالگی باردار میشه یکی ۳۵ 

هردوی اینا میتونن مشکل ساز باشن یا سالم به دنیا بیان 

البته زیر ۱۸ سال واقعا ظلمه 

هم به بچه هم به مادر 

اما بالای ۱۸ انتخاب خود مادره 

کلا توی نی نی سایت خیلی درگیر سن و سال بارداری هستن

همه هم فکر میکنن اون چیزی که قبول دارن راسته

من خودم دوست دارم ۳۰ تا ۳۵ سالگی باردار بشم اما دلیل نمیشه بگم ۲۰ سالگی خوب نیست فقط به خاطر اینکه یه چیز دیگه رو قبول دارم 

بدن با بدن هم فرق داره من الان عین چوب خشکم اما یکی ۲۰ سالگی بدن قوی داره 

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
به نظر من سن فقط یه عدده  یکی ۲۰ سالگی باردار میشه یکی ۳۵  هردوی اینا میتونن مشکل ساز با ...

در ضمن فکر میکنم خوب نیست بگیم فلانی ۲۰ سالشه خودش بچه هست و نمیتونه بچه رو خوب تربیت کنه

یا بگیم فلانی ۳۵ سالشه پیر و غرغرو شده و دیگه حوصله بچه نداره

این خودش یه نوع قضاوته 

هر انسانی با انسان دیگه فرق داره دلیل نمیشه کسی که متفاوته مشکل داشته باشه 

2731

الانم حرف من به استارتر اینه که نظر مردم برات مهم نباشه 

زیر ۱۸ سال هم که نیستی 

خودت بهتر از هرکسی میدونی چه سنی برات مناسبه چه سنی نیست 

آدم ها فقط بلدن بگن حرف من درسته حرف بقیه اشتباه

به نظر من سن فقط یه عدده  یکی ۲۰ سالگی باردار میشه یکی ۳۵  هردوی اینا میتونن مشکل ساز با ...

خوشم اومد ازت😁

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
خوردم عزیزم دو ماه اول که دارو مصرف کردم  ماه اول لتروزول و  hmg دوتا فولی 19،20داشتم&nbs ...

اره خوبه داروهات ولی در کنارش متفورمین بخور ، و‌ورزززززش و اینکه تا یکسال وقت داری نگران نباش باردار میشی با دارو سریع میشی مخصوصا hmg خیلی فولی تپل میکنه 

2738
خب چیه مگه کسایی که ۳۰ سالشون باشه هم شاید دنبال این چیرا برن😐

اخه من دغدغه ی زندگیم اینه 😑😂

بارداریتم مبارک باشه 😍👑

ایشالله سالم و سلامت بیاد تو بغلت

همه چیز از یه رویا شروع میشه ...🌱🫀🌿
اخه من دغدغه ی زندگیم اینه 😑😂 بارداریتم مبارک باشه 😍👑 ایشالله سالم و سلامت بیاد تو بغلت

مرسی گلم

اره خوبه داروهات ولی در کنارش متفورمین بخور ، و‌ورزززززش و اینکه تا یکسال وقت داری نگران نباش باردار ...

من هر ماه با همین داروها فولیکول خوب دارم ولی باردار نشدم 

نمیدونم مشکل کجاست،تخمک و اسپرم خوبه 

متفورمین واسه چیه عزیزم؟

عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد...
من هر ماه با همین داروها فولیکول خوب دارم ولی باردار نشدم  نمیدونم مشکل کجاست،تخمک و اسپرم خوب ...

برای تقویت تخمدان و جلوگیری از کیست تنظیم هورمونها خیلی کارایی.داره با اینکه خیلی ارزون 

ب نظرت ۲۵ خوبه برای بارداری؟ 

عزیز دلم بچه دار شدن فقط به سن نیست! باید همه جوره امادگیش رو داشته باشین.به خصوص اینکه توی روابط زن و شوهر هم اختلالاتی به وجود میاد حتما باید با همسرتون هم نظر باشید.ولی به نطر من خیلی هم سن خوبیه

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b
2706