2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منطقی نداریم 

خروس جنگین دروبریام😫

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 
2738
چجوری اند؟دوسشون دارین؟اوناییکه خیلی منطقی ان

من منطقیم اتفاقا خیلی هم محبوبم😎 منطقی بودن منافاتی با محبوب بودن یا باحال بودن یا مثلا شوخ طبع بودن نداره گلم😈

من منطقیم

منتها چون از اطرافیانم خوشم نمیاد عصبی و ناراحت باهاشون برخورد میکنم که باهام کاری نداشته باشن و روم حساب نکنن😐

بسان رود که در نشیب دَره سَر به سنگ میزند رَوَنده باش                                                                       امید هیچ مُعجِزی ز مرده نیست، زِندِه باش🌿

من خیلی راضیم،خودمم منطقی ومنظم وبافکرم،کاش همه دور وبری هام اینجوری بودن،ادم تکلیفش مشخص بود باهاشون

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
من منطقیم اتفاقا خیلی هم محبوبم😎 منطقی بودن منافاتی با محبوب بودن یا باحال بودن یا مثلا شوخ طبع بود ...

شوخ طبعا معمولن افراط یا تفریط زیاد دارن توکاراشون اخلاقاشون

2706