2737
2734
عنوان

براساس این متن تا به حال چند نفر رو به قتل رسوندین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 926 بازدید | 92 پست

هیچکس ولی ی نفر بامن اینارو انجام داد

♡دوستان عزیز کارهای تایپ ساده و ورد رو با کمترین هزینه براتون انجام میدم ،انجام کار با برنامه spss،مدرس دروس روانشناسی و فلسفه منطق مقطع متوسطه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
هیچکس  همون اول هر مردی میرسه قهوه ایش میکنم از بس بی احساس و مغرورم 😐

عاشقتما 😆😆😆😆

منم مجردی اینجوری بودم

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
عاشقتما 😆😆😆😆 منم مجردی اینجوری بودم

قربانت 🤭😂 

من بخاطر تجربیات تلخمه و مشکلات روحی روانی ک پشت سر گذاشتم یه نمه مرد گریز شدم 🤧

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
قربانت 🤭😂  من بخاطر تجربیات تلخمه و مشکلات روحی روانی ک پشت سر گذاشتم یه نمه مرد گریز شدم 🤧

ان شاء الله مرد زندگیتو پیدا میکنی ❤️❤️😘

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738
ان شاء الله مرد زندگیتو پیدا میکنی ❤️❤️😘

انشالله یه شیش سال دیگ 

الان بیاد میندازمش تو جوب 

مردای چندش😒

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
دقیقا منم بخاطر اشتباهاتشون این کارو میکنم بالاخره باید سزای کارشون رو ببینن

اره والا. دلیل نداره ک ینفرو الکی ول کنی حتما یکاری کرده

میشه برای دکتر شدنم صلوات بفرستی؟💜🍇
انشالله یه شیش سال دیگ  الان بیاد میندازمش تو جوب  مردای چندش😒

احساس میکنم جو نی نی سایت خیلی روت اثر گذاشته😁😁

2706