2737
2739
عنوان

براساس این متن تا به حال چند نفر رو به قتل رسوندین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 926 بازدید | 92 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازکجا میدونی ناراحت شدن؟ شاید دایره زنگی زدن ودودستماله رقصیدن😁

نمی‌دونم.ولی ناراحت میشدن.مخصوصا یکیشون خیلی احساسی بود گریه میکرد.منم دوسش داشتم اما مرد زندگی نبود.منم رهاش کردم.

🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈 . من عاشق زندگیم‌.زندگی هم عاشق منه.عشق ما دو طرفس⁦💜من زنی هستم قوی و با اراده. من میبالم به زن بودنم میبالم به ایرانی بودنم.💜میبالم به من بودنم.من عاشق خودم و خدای خودمم💜زندگی نمیکنم صرفا برای فقط زیستن.زندگی میکنم تا عاشق باشم و عاشق بمانم و عاشقانه نفس بکشم و عشق رو به همه از اعماق قلبم بدم💜دوستتون دارم دوستان مهربان من⁦❤️⁩
تو چرا کات کردی باهاش؟ دلتو زد یا بهتر ازون اومد؟

قضیه دوست پسر نبود .دوست بودیم ولی بعد اون نخواست دوست باشه من نتونستم .هیچ وقت زیاده روی نکردم ولی نمیدونم چرا اینجوری شد

2728
ادما اونقدرم بی احساس نیستن که ناراحت نشن به نظرم

وای منو یاد یکیشون انداختین!😭خیلی بهش حس داشتم.اما شدیداً شدیداً مامانی بود

🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈 . من عاشق زندگیم‌.زندگی هم عاشق منه.عشق ما دو طرفس⁦💜من زنی هستم قوی و با اراده. من میبالم به زن بودنم میبالم به ایرانی بودنم.💜میبالم به من بودنم.من عاشق خودم و خدای خودمم💜زندگی نمیکنم صرفا برای فقط زیستن.زندگی میکنم تا عاشق باشم و عاشق بمانم و عاشقانه نفس بکشم و عشق رو به همه از اعماق قلبم بدم💜دوستتون دارم دوستان مهربان من⁦❤️⁩
2738

هیچوقت

حتی کسایی که خیلی در حقم بدی کردن وقتی بهم نیاز داشتن دستشون رو گرفتم

و نتیجه ی کارم رو هم بعدا دیدم

و تاحالا کسی باهام همچین کازی نکرده شاید بدی درحقم کردن ولی اینجوری رهام نکردن

دکتر پوپولیان هستم مشاور رابطه💵ازدواج💵طلاق💵شوهرپولدار💵
ببخشید اگر حالت عوض شد😭

خواهش میکنم عزیزم اشکال ندارد💔💔💔

من تاحالا با کسی نبودم 

هیچکسو نکشتم

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤