2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دارم منفجر میشم دو روزه دنبال یه جا هستم واسه دردو دل هیچ کسو ندارم تاپیکم بزنم کسی نمیاد 

الان بگو عزیزم🥺

بخند____در شأن 🌒 نیست ک___ غمگین بماند:)                هذا من فضل ربی:)
2728
تازه زایمان کردم زانو درد دارم ‌.زمینه رماتیسم هم تو بچگی داشتم .برام شده غصه دکتر خوب پیدا نمی کنم ...

اخی عزیز دلم.انشاءالله ک چیزی نیست.نمیتونی اینترنتی فعلا ویزیت شی ک خیالت راحت شه؟

مجردمم عزیزم...ط چی؟؟

ديدم تيكر زده٢٢هفته مونده فك كردم باردارى😅

منم ندارم🙃

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
2738
بابام درست رفتار میکنه فقط حساسه رو من....شوهرم الکی گیر میده خدایا رو بابام حساس نشه و باهاش مثل سا ...

درست ميشع ايشالا🌸

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
الان بگو عزیزم🥺

باشوهرم از دیروز قهر کردم نه میتونم جدا شم نه میتونم تحمل کنم نمیدونم چیکار کنم دعاکنید خدا یع راهی جلو پام بزاره

وای زندگی چقدر جذابه وخدا وشکر که اعصاب من از فولادِ.........

منم خیلی دلم گرفته 

انقدر مشهد باد میاد و هوا هم سرده نمیتونم تا توی حیاط برم دلم باز بشه 

شبهای هجر را گذراندیم و زنده ایم                                       ما را به سخت جانی خود این گمان نبود