2733
2734
دقیقا نه محبت کردن بلده نه عین ادم حرف زدن اون برای خودش زندگی میکنه من برای خودم

ای خدا.چقدر سخته عین من.من با زبون خوش با دعوا با گدایی محبت هیچوره نتونستم عوضش کنم.واقعا زندگیم پوچ شده.ارزو ب دل ی کلمه محبت امیز موندم.میدونی اهل دعوا نیس داد نمیزنه فقط سرده.همه فکر میکنن بهترین مرد روی زمینه اما من نابود شدم باهاش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای خدا.چقدر سخته عین من.من با زبون خوش با دعوا با گدایی محبت هیچوره نتونستم عوضش کنم.واقعا زندگیم پو ...

دقیقا اهل دعوا نیست مامان بابام فکرمیکنن من مشکل دارم همش میگن خودتو درست کن بجای اینکه به اون بیچاره گیر بدی دیگع نمیدونن بیچاره منم😨

وای زندگی چقدر جذابه وخدا وشکر که اعصاب من از فولادِ.........
2731
دقیقا اهل دعوا نیست مامان بابام فکرمیکنن من مشکل دارم همش میگن خودتو درست کن بجای اینکه به اون بیچار ...

اره منم همه میگن دیگه چی میخای مرد ب این ساکتی و ارومی.اما دیگه واقعا بریدم.حسرت ی قربون صدقه ی جمله محبت امیز ب دلم مونده.الان دو روزه ک قهریم.دیشب توی اتاق دیگه جدا خوابیدم اصن ی کلمه نگف.کاش راهی داشتم واقعا

2738