2737
2739
عنوان

شوهرم امروز تعطیل بود گفت بیا بریم خونه مامانم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1587 بازدید | 72 پست
چی میشد مگه والا تو خونه خودتم غذا میخواستی بپزی میرفتی اونجا میپزیدی الان خیلی خوب شد مگه تنها رفت

عزیزم من خودم مریضم😔

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊
برو دوش,کتاب بخون,اهنگ گوش کن,دیگه تنها نیستی😍

دقیقا دوشمو گرفتم...ب نظرم فیلم گزینه بهتری باشه

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درسته ولی زیاد بخودم تلقین میکنم

خب نکن  تو که میدونی تنها بمونی افکار منفی میاد سراغت چرا اجازه میدی موقعیت تنها بودنت جور بشه؟   الان نمیتونی بری؟شبم میمونه همسرت یا بعد از شام میاد؟

اگه شب میمونه یه زنگ بهش بزن بگو دلم گرف منم میام

اگه فقط برا شام رفته بیخیال شو بزن یه فیلمی چیزی نگا کن زمان بگذره

انقد دلم میخواد یه روز تک وتنها توحال خودم باشم😓عاشق خلوت وتنهایی ام

خب چرا پیش نمیاد تنها باشی؟

2731
خب نکن  تو که میدونی تنها بمونی افکار منفی میاد سراغت چرا اجازه میدی موقعیت تنها بودنت جور بشه؟ ...

ن بابا هیچ وقت بدون من شام نمیمونه..رفت سر بزنه از اونجا بره ارایشگاه...تا ۸ میاد

2740
عزیزم اگه میرفتی یه غذا میپختی دوتا ادم میدیدی یه کم صحبت میکردید باهم دور هم بودید دلت باز میشد به ...

اخه خودم مریضم وگرنه دوس دارم اشپزیو

اخلاقشون دستمه نمیزارن قبل شام بیایم

الان باید با این حالت مقابله کنی دلت نمیخواد بری بیرون ولی باید بری 

هر کاری که دلت نمیخواد انجام بدی رو انجام بده اون دلت نیست اون غول افسردگیه 

همین غذا درست کردن کارای خونه پیاده روی رفتن 

کم کم شروع کن 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
مادرشوهرم دیابت داره بخاطر کرونا هیچ وقت نمیگیرن چیزی

پس سرتو تو خونه گرم کن تا شوهرت بیاد حالا دیگه گذشته 

همیشه توکلتون ب خدا باشه ،😍😍مامان دوتا بچه ناز🙌مهدی۹۷/۰۵/۲۰🙆زهرا۹۸/۱۱/۳۰❤️
عب نداره عزیزم  تسلیت میگم بهت  بهتر شدی جواهرجان

مرسی عزیز دلم

بهت بگم همونطورم باورت میشه؟

2706