2733
2739
عنوان

شوهرم امروز تعطیل بود گفت بیا بریم خونه مامانم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1587 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالاکه نرفتی غصه خوردن فایده نداره

اگه خونه تمیزه 

یه جای تازه دم بزارکلوچه یا خوراکی بزارتنگش

میوه هم اگه بود اونم بزارتنگش

یه شام خوش مزه بزار شوهرت آمد خوش حال بشه حداقل غرنزنه جرانرفتی

یه کاغذ هم باخودکار برداری ای که دوس داری رو بنویس تازه وقت هم کم میاری😊😊😊

خداجونم ممنون که هوامو داری 🤗❤️
آخه من که نمیدونم اصل مشکلت چیه چون بیماری افسرده شدی یا چون افسرده ای بیمار شدی ... من خودم اینجور ...

بخاطر بیماریمه

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊
2731
حالاکه نرفتی غصه خوردن فایده نداره اگه خونه تمیزه  یه جای تازه دم بزارکلوچه یا خوراکی بزارتنگ ...

چ حرفای خوبی مرسب

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊

بشین انیمیشن نگاه کن سعی کن الکی هم شده به صحنه هاش بخندی 

اول خودت باید به خودت کمک کنی هیچ کس مثل خودت نمیتونه 

امیدوارم زودتر سلامتی تو بدست بیاری 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
بشین انیمیشن نگاه کن سعی کن الکی هم شده به صحنه هاش بخندی  اول خودت باید به خودت کمک کنی هیچ ک ...

ممنونم انشالا نی نیت سالم بیاد بغلت

2738
من نمیدونم مشکلت چیه   ولی از خدا میخوام  توی سریع ترین زمان ممکن مشکلت حل بشه و خوشحالی ر ...

ممنونم عزیزم انشالا شماهم همیشه شاد باشی

پس چرا من نمیزارم شوهرم تنها بره خونه مامانش؟😐 بهش گفتم هروقت جایی بریم باید باهم بریم تنها نه

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
پس چرا من نمیزارم شوهرم تنها بره خونه مامانش؟😐 بهش گفتم هروقت جایی بریم باید باهم بریم تنها نه

چرا؟ من اونجوری نیستم😩

چرا؟ من اونجوری نیستم😩

نمیدونم اصلا دوس ندارم یه لحظه شوهرم با خانوادش تنها باشه😐 بعضی وقتا میرم خونه مادرشوهرم یهو برم دستشویی میشنوم مادرشوهرم پچ پچ میکنه دم گوش شوهرم بخاطر این چیزا حساس شدم

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
نمیدونم اصلا دوس ندارم یه لحظه شوهرم با خانوادش تنها باشه😐 بعضی وقتا میرم خونه مادرشوهرم یهو برم دس ...

اهان

خداروشکر اونا ازاین اخلاقا ندارن