2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الان تو مرحله ایم که کاملا فراموش شده برام هر لحظه از زندگی درسه همین روزایی بود از غصه تب میکردم اما از تجربه اش اصلا پشیمون نیستم به هیچ وجه چون منو تبدیل کرد به ادمی که الان هستم 

🌻 فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا 🌻                                               دوت دیریام 🌊😎
😐وابسته نباش  هر چقدر فکر کنی بهش جهان باعث میشه دور شه ازت

نمیتونم هر کاری کردم رفتم مشاور ی چند وقت رفتم خودمو بستری کردم از خونمون رفتم یه چند وقت با دختر خاله مسافرت حالم عوض شه نمیشه

2740
نمیتونم هر کاری کردم رفتم مشاور ی چند وقت رفتم خودمو بستری کردم از خونمون رفتم یه چند وقت با دختر خا ...

نگو نمیتونم میتونی

هیچکس با رفتن کسی نمرده

انشاع الله خدا بهترشو میده بهت

الان راضی  الان برات مهمه اون شخصه

مهم نیس برام دیگه ولی خب از یادمم نرفته . چون از شانسم فامیل نزدیک شوهرمم هست میبینمشون تو مراسما. ولی دیگه اون حس عاشقی رو ندارم بهش خیلی معملیه حسم ولی استرس میگیرم میبینمش

نگو نمیتونم میتونی هیچکس با رفتن کسی نمرده انشاع الله خدا بهترشو میده بهت

خیلی ب خاطرش اذیت دار میشم فقط  منتظرم از یه جا پول گیر بیارم اون کاری ک میخواستم انجام بدم بد دیگه خودو بکشم اخه مردن واسم بهترین راه هس

مهم نیس برام دیگه ولی خب از یادمم نرفته . چون از شانسم فامیل نزدیک شوهرمم هست میبینمشون تو مراسما. و ...

الان خدارو شکر نمیکنی که خوب شد بااون ازدواج نکردی باهمسرت ازدواج کردی ؟

همسرتو دوست داری ؟