2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

صف بربری من رو دیده بود😁

هیچی نداشت فقط کفش و لباس تنش رو داشت الان خداروشکر همه چیز داره خونه ماشین کارخوب.....

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2738

داداش دوستم بود.خیلی خیلی راضی هستم.قبل ازدواج خونه و ماشین و...داشت.الان یکم پس اندازش بیشتر شده

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
سنتی راضیم ازش هیچی داشت الانم نداره چیزی جزقسط

کم لطفی نکن الان شما رو داره دیگه چی میخواد از دنیا😍

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )

اره خیلی ادم خوبیه ( فقط ی مشکل کوچولو داره ک الحمدالله داره برطرف میشه ) 

هر روز عاشق تر از دیروزه 

کلا همون چیزی ک میخوامه  

ی خونه داشت و ماشین و سرمایه و اینا ک ب باد رفت فقط خونه و کمی سرمایه داریم الان 

در ضمن شوهرم پسر داییمه 😃

چیزی ک باعث از دست دادن ارامشت بشه ....« زیادی گرونه » رهاش کن 
2706