2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

بستگی داره به خودت بچه که در حال رشد واقعا چه ضرورتی داره لباس خیلی گرون و زیاد خریدن که تنشم رد نکنی و هی بخوای بفروشی بعدا ...

به نظرم با ۱۲ تومن میشه خرید 

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
2738

عزیز خواهر من پنج تومن ی تخت نوجوان با ی کمد گرفت پنج تومنم هزینه های دیگه .لباس نوزادی فقط سایز صفر و یک گرفت کالسکه هم نخرید .دیگه هر چی کی به طور معمول نوزاد احتیاج داره خرید حدودا شش ماه پیش میشه  

نه به اقایی  نه به شوشویی   نه به کراش و رل 

ما 30 اینجورا شد 

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼 

یه خانومی تو نی نی سایت میگفت ۶ تومن شد

بنظرم نهایت تا ده جمع میشه

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
همه چی خریدی

اره تقریبا همچی خریدم

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼 
2706