2733
2739
عنوان

شوهرم آشتی نمی کنه پیشقدم نمیشه بااین که کتکم زد

| مشاهده متن کامل بحث + 766 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه تازگی دستش باز شده چن بار

متاسفانه مردی که دستش هرز شد و دست روت بلند کرد ، کار همیشش میشه این، مگه اینکه شما همیشه بشی کوتاه ترین دیوار...  دوسش داری هنوز؟

مهربان پروردگارم، به اندازه خودت بی نهایت شکرت😍 آنچه آدمی احساس و یا به روشنی مجسم کند بر ذهن نیمه هشیار اثر می‌گذارد و مو به مو در صحنه زندگی ظاهر می‌شود/ نقشه زندگی خودرا به دست طراح الهی می سپارم تا اوضاع خود را کامل و عالی بیابم/ شکر گزاری کلید فراوانی و برکت الهی است. وقتی فکری کرده و تشکر میکنیم بیشتر جذب میکنیم. هر روز صبح به خاطر آنچه که دارید و آنچه که هستید شکرگزاری کنید. "خداوندا، پروردگار مهربان من، زیبا معبود من، ای عشقِ مطلق، بی نهایت شکرت، عاشقتم خدای مهربونم"😍🥳🧡💚❤️🍃💎شادمانی ام کار خداست، پس هیچ کس نمی تواند در آن دخالت کند. خدایا شکرت💛💙🌸 بـه زنـدگي با ديـدي مثـبـت نگـاه كـنـيد تـا خـود را بـه دليل احساس انرژي و خوشحالي بسيار زيادي كـه نصيبتان خواهـد شد، متعجب سازيد. بـه ياد داشته باشيد كه افراد شاد و مثبت بيشتر مي توانند ديگران را مجذوب خود كنند🤪😍❤️💎برای دشمن خود برکت بطلبید تا او را خلع سلاح کنید. از این طریق، مهمات او را از چنگش می ربایید و تیرهای او را به "برکات" بدل می کنید!😉💚نخستين گام برای کسب موفقيت اينست که از آنچه هستيد شادمان باشيد😍 به محض آرام شدن درياي افکار کشتي هاي نجات از راه ميرسند🥳خدا به زمان احتیاج ندارد و هرگز دیر نمی کند. خدایا شکرت💙 پشت من "خدا" بوده همیشه، خدای مهربونم شکرت عزیزدلم🍀
2738
خب الان چه کنم  ازاین کتابا زیاد خونده افاقه نکرده روش  الان ....چه باید کرد

الان محلش نذار کوتاه بیای خوار کردی خودتو...همیشه جوری وانمود کن که میخوام ازت جدا بشم تا مثل ...بترسه و بتمرگه سر جاش. .این تجربه ی خودمه. ..یادم به گذشته که مییفته چقدر در مقابل بداخلاقی هاش کوتاه اومدم دیوونه میسم

دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست...مولانا. 
الان الان الان کار عاقلانه چیه  باتوجه به تفاسیری که گفتم دور درمیاره محبت میکردم یا آشتی ...

گلم من باشم باهاش اشتی نمیکنم..بزار بیاد سمتت بعد بهش بگو از دستش ناراحتی..یه جور ادبش کن تا دیگه دست روت بلند نکنه

🌹همیشه عشق باشد..همیشه برکت🌹کورد کرمانشاه
 ی دوست با تجربه دارم میگه اینقد حرف نزن ب غلط کردم بیفته چون این پررو شده ازبس بها دادی

دوستت درست میگه

صبر کن خسته میشه میاد اشتی

💕 دعای نی نی سایتیا عجیب گیراست 💕                                💖لطفا دریغ نکنین💖                                              💓 دوستون دارم💓

اهمیت صگ ندع خوذش میاد شده یه ماه دیگه دستای وحشیشم هرزنمیره قول صددرصد سرسنگین بودن هم ول کن برای خودت زندگی کن عامو انگاری اصلن وجودندارع!

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥
2706