2733
2739
عنوان

بیاین بد گیر کردم 😪

109 بازدید | 4 پست

سلااام نهمم

میترسم برم اتسانی عمرمو بزارم رتبه فرهنگیان بیارم ولی مصاحبه ب هر علتی یکی دیگه بردارن من بمونم پشت کنکور چیکارکنم

تا چه رتبه ای بی مصاحبه میرن فرهنگیان ؟؟

به این چیزا فکر نکن و به هدفت فکر کن و بااین چیزای الکی دلتو نلرزون

مصاحبه هم چیز وحشتناکی نیس از عقاید و مذهب و دین میپرسن اگه اونارو کامل بلد باشی که بلدی دیگه نگران چیزی نباش

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به این چیزا فکر نکن و به هدفت فکر کن و بااین چیزای الکی دلتو نلرزون مصاحبه هم چیز وحشتناکی نیس از ع ...

حرف شما درست...

ولی چجوری میشه بعضیا مصاحبه رد میشن ؟؟

تو بزنامه شاد تو کانال یاوران ولایت

نوسته بود بسیجی بودن تو مصاحبع فرهنگیان تاثیر داره...

منم ک بسیجی نیستم ...

اگه اونجا یکی بسیجی باشه اون اولویته منم بدبخت میشم 😕😓

2731
حرف شما درست... ولی چجوری میشه بعضیا مصاحبه رد میشن ؟؟ تو بزنامه شاد تو کانال یاوران ولایت ...

اونا برای جذب بسیجیه انگار میگن سهم خانواده شهید و جانباز تاثیر داره تو کنکور اونوقت باید اونی که رتبه اول و دوم میشه از همین خانواده ها باشه نه عزیزم اونا یعنی میخان جوری نشون بدن که بسیج خیلی ارج و مقام داره وگرنه هیچ وقت تنها معیار و ملاک نیس

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود