2737
2734
عنوان

به نظرتون الان سفر کیش بهتره یا ترکیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 498 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا از هرکس می پرسیم مسافرت رو رفتن تو این مدت 

مم گه از وقتی کرونا اومد جایی نرفتم

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥

ترکیه هیچی نیست الان

همه جا تعطیله و قرنطینه

۸ شب به بعد اجازه نداری بری بیرون واقعا فایده نداره الان ترکیه رفتن

هتل و اینا ام گرونتره چون کرونا هست

آفاق را گردیده ام؛ مهر ِ بتان ورزیده ام؛ بسیار خوبان دیده ام، اما تو چیزِ دیگری...💜
2731
مم گه از وقتی کرونا اومد جایی نرفتم

آفرین به تو.

منم تا حالا مثل تو بودم اما میبینم دارم قربانی دیگران میشم. تا دارو و واکسن نیاد فایده نداره.

بیشتر از این نمیخوام خودم رو قربانی دیگران و سیاست بکنم

تو هم اسمش رو بذار بی فرهنگی. اصلا برام مهم نیست. مگه تا با فرهنگ بودم چی برام تغییر کرد؟

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.
ترکیه هیچی نیست الان همه جا تعطیله و قرنطینه ۸ شب به بعد اجازه نداری بری بیرون واقعا فایده نداره ا ...

ممنونم از اینکه کامل برام گفتی عزیزم. لطف کردی

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.
ترکیه که مثل مردم ایران بی فرهنگ نیست پاشن تو کرونا برن مسافرت اصلا رات نمی دن تازه بریم همه جا بستس ...

اتفاقا خواهرشوهر من چندهفته پیش رفته بود

اصلا هم خلوت و سوت و کور نبود

همه جا هم باز بود

دکتر پوپولیان هستم مشاور رابطه💵ازدواج💵طلاق💵شوهرپولدار💵
2738
اتفاقا خواهرشوهر من چندهفته پیش رفته بود اصلا هم خلوت و سوت و کور نبود همه جا هم باز بود

من که تو فیلماشون چیز دیگه ای دیدم مثلا یه ندت امار صفر بود همه بدون ماسک تو ساحل بودن ولی الان نه اصلا

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥
من الان دقیقا یکساله که تو خونه نشستم اما دارم میبینم ضرر کردم روحیه مم خوب نیست و میخوام برم سفر

ببین اگه کیش خوب بخوای بری مثلا هتل خوب،ماشین اجاره کنی همه تفریحاتشو بری برابری میکنه با ترکیه من ماه پیش رفتم پشیمون شدم چون همین هزینه رو یکم دیگه بزاری روش میتونی بری استامبول

من که تو فیلماشون چیز دیگه ای دیدم مثلا یه ندت امار صفر بود همه بدون ماسک تو ساحل بودن ولی الان نه ا ...

نه انفاقا باز بودن همه جا

فقط همون روزای تعطیلات کریسمسشون دولت قرنطینه اعلام کرده بود و همه جا بسته بود وگرنه بقیه روزا همه پاساژها و مغازه ها بازبود

دکتر پوپولیان هستم مشاور رابطه💵ازدواج💵طلاق💵شوهرپولدار💵

عزیزم من کیشم اصلا توصیه نمیکنم اینجا بیای الان خیلی شلوغه هتلا پره باید شبونه بگیری که بی نهایت گرونه سازمان منطقه آزاد گفته خدمات به مسافرین ممنوعه اینجا فقط یه بیمارستان داره که تا خرخره پر از کروناییه بلیطا هم که فوق العاده گرون شده

2706