2737
2734
مشکلش چی بود؟

کرونا

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به کلیه چپت

وای نگو 

چه فرقی میکنه چه میناوند چه هرفرد دیگه ای 

واقعا حال بد هر انسانی ، ناراحت کننده اس

خداهمه ی بیمارها رو سلامتی بده

به نام خداوند رنگین کمان                                  چنین گفت با ما،به روشن بیان                                     که فردای ایران ،بسی روشن است                                   به پاکی خونم ، به نامم کیان 🌈🌈                
2728
کرونا

وای😔

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
چرا اینجور میشه تازه امروز تو خبرا خوندم کرونا جهش پیدا کرده یعنی همه اون واکسنا کشک🙁😨

کما نیست شایعه نکن دکترش گفته به خاطر بهتر شدن تنفس خودمون داروی بیهوشی دادیم 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2738
کما نیست شایعه نکن دکترش گفته به خاطر بهتر شدن تنفس خودمون داروی بیهوشی دادیم 

عزیزم منم تو خبرا خوندم اونم چند جا دیگه خدا میدونه بعدم ۸۰درصد ریه ش درگیره طفلکی

2706