2733
2734

دوستان مشکلتون چی بود ک دکتر ای وی اف بهتون گف انجام بدید؟ چجوریه پرویه سختیه،؟ 

من بعد زایمانم پریودم قطع شده ۲ سال هست 

دخیره تخمدانم ۴ هست ..فقط ال اچ و اف اس اچم و استروژنم پایینه .. دکتر بهم گف ای وی اف ... 

من شوهرم اسپرمش صفره

بنطر من سخته هم مالی هم روحی

من خودم الان روز ۹ انتقالم بیبی چکم منفیه دارم گریه میکنم

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سخت ک هست ولی قابل تحمله ....من تنبلی داشتم و شوهرم مورفولوژی ۳درصد بود ای وی اف کردیم منفی شد 

تازگی انجام دادی؟ هزینش چقد شد عزیزم؟میشه دخیره تون بگید چند هست؟

2728
بسلامتی میشع بگید چجوریه روندش رو بهم توضیح میدی؟ اخه دکترا که حرف نمیزنن

دارو بهت میدن تا تخمکات رشد کنند بعدش عمل تخمک کشی میکنن اسپرم همسرتم میگیرن تو آزمایشگاه تزریق میکنن به تخمک جنین میشه بعدشم انتقال میدن برات به امید خدا

الهی وربی من لی غیرک  اللهم عجل لولیک الفرج  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2738
دارو بهت میدن تا تخمکات رشد کنند بعدش عمل تخمک کشی میکنن اسپرم همسرتم میگیرن تو آزمایشگاه تزریق میکن ...

اخه من اصن پریود نمیشم .. بهم دو‌تا امپول دادن یکی پی دی هوموگ یکیم ستروتاید فک کنم اسمشه... 

من مرکز دولتی انجام دادم با تست کرونا و ازمایش ها و همه روهم ۸تومن شد ولی خب منفی شد

ان شاءالله دفعه بعد مثبته جنین داری باز؟

الهی وربی من لی غیرک  اللهم عجل لولیک الفرج  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
اخه من اصن پریود نمیشم .. بهم دو‌تا امپول دادن یکی پی دی هوموگ یکیم ستروتاید فک کنم اسمشه... 

منم نمی‌شدم دارو میدن دیگه بسپار به خودشون بهتر میدونن چیکار کنن

2706